فهرست
رویترز: کی روش تصمیم جدایی از ایران را پس گرفته است/ مذاکره بر سر جزئیات ادامه دارد
رویترز: کی روش تصمیم جدایی از ایران را پس گرفته است/ مذاکره بر سر جزئیات ادامه دارد

رویترز: کی روش تصمیم جدایی از ایران را پس گرفته است/ مذاکره بر سر جزئیات ادامه دارد

آی اسپورت - خبرگزاری رویترز در گزارشی  به شرایط این روزهای کارلوس کی روش و مذاکره اش با فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد پرداخته است. جالب اینجاست که این گزارش توسط فیس بوک رسمی کی روش نیز بازنشر یافته و به نظر می رسد همانطور که فدراسیونی ها اصرار دارند، این قرارداد بالاخره امضا خواهد شد. البته اگر طولانی شدن بحث بر سر «جزئیات» داستان تمدید را وارد فاز تازه ای نکند. گزارش رویترز از کی روش را می توانید اینجا بخوانید:

   

کارلوس کی روش تصمیم اش برای جدایی از تیم ملی ایران را پس گرفته و در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال ایران است تا قراردادش را تا جام جهانی 2018 تمدید کند.

این مربی متولد موزامبیک پس از سه دیدار ایران در رقابت های جام جهانی اعلام کرده بود که از این تیم جدا خواهد شد.

سرمربی سابق تیم های رئال مادرید، پرتغال و آفریقای جنوبی، حالا به امضای یک قرارداد جدید با تیم ملی ایران نزدیک شده است تا این تیم را در جام ملت های آسیای 2015 هدایت کند.

«ما باید بر سر جزئیات مذاکره کنیم. امیدوارم سرمربی ایران باقی بمانم». این یکی از آخرین صحبت این مربی در مورد پیشنهاد جدید ایرانی هاست. او ترجیح می دهد به کار در فوتبال ایران ادامه دهد:«ایرانی ها همیشه در قلب من هستند. دوست دارم کارم را ادامه بدهم اما هنوز قرارداد نهایی نشده است».

کی روش در سال 2011 مربی ایران شد و این تیم را به کمک دفاع آهنین و استفاده هوشمندانه از بازیکنان مهاجر ایران برای فاز هجومی  به چهارمین جام جهانی اش رساند.

تساوی برابر نیجریه و شکست برابر آرژانتین و بوسنی، در نهایت به حذف ایران از مرحله گروهی ختم شد.  

سرمربی 61 ساله ایران پیش از جام جهانی اعلام کرده بود از آنجایی که پیشنهاد تازه ای دریافت نکرده در ایران نخواهد ماند. او بعد از شکست برابر بوسنی نیز درباره ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال گفته بود: «من عاشق بازیکنانم هستم اما وقتی تنها یک نفر می خواهد ازدواج کند، ازدواجی شکل نمی گیرد!». 

     
آی اسپورت
2014-07-24 16:14:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر