فهرست
گزارش روز : بن بست در مذاکرات بارسا برای خرید کوادرادو و مارکینیوس
گزارش روز : بن بست در مذاکرات بارسا برای خرید کوادرادو و مارکینیوس

گزارش روز : بن بست در مذاکرات بارسا برای خرید کوادرادو و مارکینیوس

آی اسپورت - بارسلونا پس از 5 سال دیروز موفق به خرید یک مدافع شد. متئو از والنسیا به بارسلونا آمد اما این تیم همچنان به دنبال خرید یک مدافع دیگر است. از مارکینیوس برزیلی به عنوان جدی ترین گزینه بارسا یاد می شود .

اما این پایان کار بارسا در بازار نقل و انتقالات نیست. آنها به دنبال ستاره تیم ملی کلمبیا یعنی کوادرادو نیز هستند. امادر روزهای اخیر مذاکرات برای آمدن این دو بازیکن به بارسا به بن بست خورده و پیچیده تر از گذشته شده است.

پاریسن ژرمن تحت هیچ شرایطی روی فروش مارکینیوس با قیمت پیشنهادی بارسا فکر نمی کند و فیورنتنینا نیز قیمتی بسیار بالا را برای بازیکن خود در نظر گرفته است.  

بارسا در صورتی که بخواهد به شرایط دو باشگاه تن دهد باید بیش از 80 میلیون یورو هزینه کند و با توجه به بودجه کنونی بارسا چنین امری بعید به نظر می رسد.این در شرایطی است که بارسا موافقت هر دو بازیکن را گرفته در حالی که یک نه بزرگ از باشگاه هایشان دریافت داشته است.

پی اس جی پس از خرید 50 میلیونی داوید لوئیس قصد دارد تا از این بازیکن در کنار تیاگو سیلوا در خط دفاعی استفاده کند و خواه ناخواه مارکینیوس به نیمکت تبعید خواهد شد.

از طرف دیگر مارکینیوس روابط چندان خوبی نیز با لوران بلان مربی پاریسی ها ندارد. بارسا با علم به این موضوع و با توجه به شیوه بازی این مدافع که مورد علاقه لوئیس انریکه است؛ برای خرید مارکینیوس با پی اس جی وارد مذاکره شد.

آقای سانیه هی به نمایندگی از بارسا راهی برزیل شد تا با مالکین قطری پاری سن ژ رمن در هنگام جام جهانی مذاکره کند. پی اس جی سال گذشته این بازیکن 20 ساله و آینده دار را با 32 میلیون یورو از رم خریداری کرده بود و به پایین تر از این مبلغ راضی به فروش او نیست. همه چیز به بعد از جام جهانی موکول شد که البته در این 10 روز هیچ تحرک خاصی بین دو باشگاه مشاهده نشده است.
\"http://static.goal.com/337900/337915_heroa.jpg\"داستان کوادرادو حتی پیچیده تر از مارکینیوس است. فیورنتینا به تازگی با پرداخت 22 میلیون یورو به اودینزه مالکیت این بازیکن را در اختیار گرفت و حالا در اندیشه سودجستن از این انتقال است.

دلاواله مدیر باشگاه چند روز پیش اعلام کرد که این بازیکن قصد ترک باشگاه را دارد و اگر در فلورانس احساس راحتی نمی کند بهتر است که به باشگاه دیگری برود.

اما قیمتی که فیورنتنیا روی کوادرادو گذاشته بسیار عجیب و بالا به نظر می رسد: 42 میلیون یورو. باشگاه منچستر یونایتد حاضر است این مبلغ را بپردازد .ضمن اینکه بایرن پپ گواردیولا نیز به شدت خواهان این کلمبیایی است.

با این شرایط بارسلونا از این دو بازیکن دور و دورتر می شود مگر اینکه اتفاقات تازه ای در چند روز آینده رخ دهد.


موندو دپورتیوو

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-24 17:55:40
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۸
پول خرید سوارز که از فروش فابرگاس و سانچز تهیه شد
واسه متئو ٢٠ میلیون و راکیتیچ هم همین مقدار باشگاه خرج کرده
پس بارسلونا هنوز میتونه هزینه هاى زیادى تو نقل و انتقالات بکنه
در ضمن اواخر فصل گذشته بارتمئو از بودجه ١٠٠ میلیون یورویى براى خرید بازیکن صحبت کرد
در اخر این نکته هم بگم که بارسلونا سال گذشته درآمد زا ترین باشگاه جهان شد
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
لاماسیا چی شد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۷
لاماسیا چند سال گذاشته در شما رئالیها ـ همین بسه ـ ـ ـ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر