فهرست
یحیی در کنفرانس؛ سپاهان را اسیر کردیم
یحیی در کنفرانس؛ سپاهان را اسیر کردیم

یحیی در کنفرانس؛ سپاهان را اسیر کردیم

آی اسپورت – یحیی گل‌محمدی پس از باخت تیمش در برابر سپاهان، در نشست خبری مدعی شد که حق تیمش باخت نبود. صحبت‌های او را بخوانید:

  • امروز بازی بسیار زیبایی را مشاهده کردیم و این مسابقه شرایط و سطح بسیار خوبی داشت. به امیر قلعه‌نویی و تیم خوبش تبریک می‌گویم، در هر صورت ما بازی را واگذار کردیم، اما فکر می‌کنم آنهایی که بازی را دیدند، همه اذعان داشتند که حق ما باخت نبود. از نوع بازی که ارائه دادیم خوشحالم، توانستیم سپاهان را در زمین خودش اسیر کنیم.
  • دنبال اینکه تیم را قهرمان کنیم یا اینکه بگوییم تیم برای قهرمانی بسته شده باشد، نیستیم، چون اصلاً امکانات تیم قهرمان را نداریم، حتی در زمان تمرینات برای توپ جور کردن هم مانده‌ایم. ما دنبال این هستیم که بازی‌های خوبی ارائه دهیم و دنبال این نیستیم که مدعی باشیم. دنبال فوتبال خوب هستیم، اینکه به لحاظ فوتبال پیشرفت داشته باشیم و بازیکنان هم بسیار خوب عکس العمل نشان دادند و مسیری که خودشان به وجود آوردند را به خوبی طی می کنند. بار روانی روی دوش ما نیست که قهرمان شویم، همینکه خودمان را تا این هفته جزو مدعیان قهرمانی قرار دادیم و از نظر امتیازی در صدر جدول با سپاهان برابر هستیم و البته بازی‌های زیادی هم از لیگ باقی مانده است، در مشهد با سپاهان بازی رو در رو داریم، اما از حالا نمی‌خواهیم فشار روانی روی بازیکنان‌مان باشد که تیم می‌تواند قهرمان باشد.
۸ ۲  
آی اسپورت
2018-11-30 18:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
....
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۸
آره ارواح عمه ات.اسیر کردی
۲
امید از تفت
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
تیم یحیی تجربه اش کمتر بود و البته 2 روز هم کمتر از سپاهان استراحت کرده بود و گرنه به سپاهان نمی باخت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر