فهرست
هفته سوم چمپیونزلیگ: توقف رئال در برنابئو
هفته سوم چمپیونزلیگ: توقف رئال در برنابئو

هفته سوم چمپیونزلیگ: توقف رئال در برنابئو

آی‌اسپورت- هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا امشب شروع شد که در مهمترین بازی‌ها رئال برابر تاتنهام با تساوی 1-1 متوقف شد و منچسترسیتی 2-1 ناپولی را برد.

در گروه E لیورپول با 7 گل ماریبور را برد و صدرنشین شد. در این بازی صلاح و فرمینیو دبل کردند؛ و کوتینیو، آرنولد و چمبرلین برای لیورپول گل زدند. اسپارتاک هم با نتیجه عجیب 5-1 سویا را شکست داد. در جدول رده بندی لیورپول و اسپارتاک 5 امتیازی هستند. سویا 4 امتیازی است و ماریبور فقط 1 امتیاز دارد.

در گروه F منچسترسیتی در خانه 2-1 ناپولی را برد و صدرنشین باقی ماند. استرلینگ و خسوس برای سیتیزن‌ها گل زدند. فاینورد هم با نتیجه 2-1 در خانه به شاختار باخت. در این گروه من‌سیتی با 9 امتیاز صدرنشین است. شاختار 6 و ناپولی 3 امتیازی است. فاینورد هم بدون امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

در گروه G بشیکتاش در خانه موناکو دست به کاری بزرگ زد و تیم فرانسوی را 2-1 برد. لایپزیک هم در آلمان 3-2 پورتو را برد. در این گروه بشیکتاش 9 امتیازی و صدرنشین است. لایپزیک 4، پورتو 3، و موناکو با 1 امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

در گروه H هم رئال مادرید و تاتنهام در برنابئو به تساوی 1-1 رسیدند. واران گل به خودی زد و تاتنهام را پیش انداخت اما پیش از پایان نیمه اول رونالدو از روی نقطه پنالتی گل تساوی را زد. در دیگر بازی هم دورتموند و آپوئل 1-1 شدند. در این گروه تاتنهام و رئال 7 امتیازی هستند و دورتموند و آپوئل 1 امتیازی.

۱    
آی اسپورت
2017-10-18 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر