فهرست
تماس با برانکو؛ طارمی بی خداحافظی رفت
تماس با برانکو؛ طارمی بی خداحافظی رفت

تماس با برانکو؛ طارمی بی خداحافظی رفت

آی اسپورت – مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از توافقی که بین این باشگاه و باشگاه الغرافه قطر به وجود آمد ظهر امروز راهی قطر شد. طارمی در پی توافقی که به وجود آمده قرار است در تست‌های پزشکی باشگاه الغرافه حاضر شود و در صورت پشت سر گذاشتن این تست‌های پزشکی قراردادش را با این باشگاه امضاء خواهد کرد.

طارمی پیش از سفر به قطر در تماسی تلفنی با برانکو از او خداحافظی کرد. این مهاجم ملی‌پوش قرار بود امروز برای خداحافظی از مربیان و هم‌تیمی‌هایش به محل تمرین سرخپوشان بیاید اما از آنجایی که بلیت پرواز او به قطر با ساعت تمرین همزمان بود به همین دلیل این بازیکن نتوانست به محل تمرین پرسپولیس برود.

طارمی به همین دلیل در تماسی تلفنی با برانکو از خداحافظی کرد و این مهاجم به سرمربی کرواتش گفت که هیچگاه زحماتی که برای او کشیده است را فراموش نخواهد کرد. برانکو هم به طارمی گفت که تو قطعاً آینده خیلی خوبی خواهی داشت و قدر خودت را بیشتر بدان چون مطمئناً آینده خوبی داری و می‌توانی به بهترین شرایط در فوتبال برسی. طارمی ضمن تشکر از برانکو به او قول داد که در اولین فرصتی که به ایران بیاید در تمرین پرسپولیس حضور خواهد یافت و با او و هم‌تیمی‌های سابقش دیدار خواهد کرد.

طارمی فردا در تست‌های پزشکی باشگاه الغرافه حضور پیدا خواهد کرد و به احتمال فراوان فردا قراردادش را با این باشگاه قطری به امضاء خواهد رساند.

 

فارس

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-01-08 15:28:00
نظر دهید

۴ نظر
طرفدار
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
بنده خدا نمیدونه چی در انتظارشه !!!
۷ ۱
جابر
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
امیدوارم بلایی که سر کنعانی زادگان اومد سر این هم بیاد
۹
رضا
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
من پرسپولیسی نیستم اما این اقا باعث حذف پرسپولیس از اسیا شد ولی هواداری پرسپولیس به خوبی بخشیدنش در عوض چیکار کرد .برای همچین بازیکنهایی تو فوتبال ایران متاسفم .
آرش
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
یک زمانی بچه ی سر به زیری بود
عرزشی که شد اخلاقش هم به فنا رفت
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر