فهرست
زمزمه‌های تغییر در نساجی؛ بی‌پول‌های پرتوقع
زمزمه‌های تغییر در نساجی؛ بی‌پول‌های پرتوقع

زمزمه‌های تغییر در نساجی؛ بی‌پول‌های پرتوقع

آی اسپورت - صعود نساجی با جواد نکونام بیشتر شبیه معجزه بود. قائمشهری‌ها هرگز هفته‌های معجزه‌آسایی که با او نتیجه می‌گرفتند و در اوج ناباوری به لیگ برتر نزدیک می‌شدند را فراموش نمی‌کنند. او بعد از 24 سال، سند صعود نساجی به لیگ برتر را امضا کرده بود و طرفداران کمی نداشت که می‌خواست لیگ برتر را هم با او تجربه کنند.

لیگ برتر برای نساجی و نکونام اما تجربه متفاوتی بود. می‌شد پیش‌بینی‌اش کرد اما توقعی که نکونام در دل هواداران ایجاد کرده بود، چیزی کمتر از معجزه نبود. حالا نه تنها خبری از معجزه نیست که نساجی حتی نتوانسته خود را به نیمه بالای جدول برساند و در رده دوازدهم جا خوش کرده است. البته که موافقانش همین جایگاه را هم برای تیمی که بعد از مدت‌ها حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند، جایگاه بدی نمی دانند اما مشکل اصلی دو دستگی مسوولان و هواداران در حمایت از جواد نکونام است. مسوولان نساجی مدعی اند که از او حمایت می کنند و حاضر نیستند با کسی جز او کار خود را ادامه دهند اما در عین حال از گوشه و کنار زمزمه‌هایی به گوش نکونام می‌رسد که از مذاکره برخی افراد وابسته به باشگاه با گزینه‌هایی برای سرمربی‌گری نساجی خبر می‌دهد.

جواد نکونام که پیش از این هم به واسطه پیشنهادهایی که دریافت می‌کرد، بارها در معرض تصمیم‌گیری برای جدایی از نساجی قرار گرفته بود. حالا از خبر این مذاکره‌های پنهانی حسابی برآشفته است و حتی به مدیریت باشگاه پیغام داده که در این رابطه باید شفاف‌سازی شود. این اولین بار نیست که نکونام خبرهایی درباره حرکت باشگاه برای مذاکره با گزینه‌های جانشین خود را می‌شنود و این بار می‌خواهد تکلیف خود را برای همیشه مشخص کند. تصمیمی که شاید حتی به تغییراتی در بدنه کادرفنی و تغییر دستیاران جواد نکونام هم منجر شود.

از طرف دیگر اختلاف نظر درباره ماندن یا رفتن جواد نکونام، حتی تا رده مالکیت باشگاه نساجی هم کشیده شده است و همین موضوع اوضاع را برای ادامه همکاری نکونام با نساجی سخت کرده است. نساجی در حال حاضر در آستانه بازی حساسی با سپیدرود رشت قرار دارد و بدون شک این مسابقه خانگی، مسابقه سرنوشت‌سازی برای نساجی و نکونام به حساب می‌آید. این‌طور که به نظر می‌رسد هم نکونام و هم مسوولان باشگاه منتظر هستند تا بعد از این بازی برای کادرفنی تیم تصمیم بگیرند.

نکته جالب اما این است که باشگاه نساجی، علی رغم اینکه دو مالک متمول دارد اما تا اکنون به کادر فنی خود پرداختی نداشته است. البته بازیکنان تیم تا اکنون قسط اول قرارداد خود را به طور کامل از باشگاه گرفته اند و رفته رفته منتظر دریافت بخش دوم قرارداد خود هستند. با این وضعیت مالی و مشکلاتی که نساجی دارد، عجیب است که حتی به تغییر سرمربی فکر کند اما ظاهراً افرادی در باشگاه هستند که به امید کسب نتایج بهتر به طور جدی در صدد تغییر سرمربی تیم هستند.

ایران ورزشی

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-28 01:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۲
خوبی که از حد بگذرد؛نادان خیال بد کند_یکی را تو ده را نمیدادند،سراغ خانه کدخدا را میگرفت.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر