فهرست
برانکو وارد می شود
برانکو وارد می شود

برانکو وارد می شود

آی اسپورت – تنها نگرانی اینروزهای پرسپولیس ابهام در ماندن یا رفتن وحید امیری است. بازیکنی که جدا از مشتریان اروپایی اش حالا از باشگاه الاهلی قطر هم پیشنهاد دارد. گفته می شود او برای ماندن در پرسپولیس خواسته های مالی ویژه ای دارد و البته قرمزها تمام تلاششان را می کنند که با خواسته های بازیکن ملی پوششان راه بیایند. ماندن امیری در پرسپولیس آنقدر برای قرمزها مهم است که گویا قرار است پروفسور به این ماجرا وارد شود. آنطور که خبرگزاری برنا نوشته، منتظر فرصتی مناسب است تا شخصا با امیری صحبت کند و او را برای ماندن در پرسپولیس مجاب کند، موضوع مهمی که به احتمال فروان در چند روز آینده رخ خواهد داد.

 

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2018-07-10 08:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
لحظه‌ای بنشین به روی صندلی
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
● جونم رییس جمهور کرواسی.
sirvan.f
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۷
تحت هر شرایطی نمیشه وحید امیری رو دوست نداشت❤
حرف حساب
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۲
امیری امتحان پس داده ست. به معرفت و وفاداریش کسی شک نداره! مشکل اینجاست که مجبور شده بین تیم ملی و بازی در لیگ ایران یکی رو انتخاب کنه! مثل مجید حسینی، مثل امید و مثل طارمی و رامین رضاییان! حالا مونده تا جماعت ساده لوح خوش باور این دلال موزامبیکی رو بشناسند!
amir
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
برانکو بارها گفته با هیچ بازیکنی برای اومدن یا تمدید با پرسپولیس صحبت نمیکنه. باز هی چاخان بنویسید و فکر کنید همه مدل کیروش هستن که پیرهن تیم ملی رو خرید و فروش میکنه.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر