فهرست
رحمتی می رود تا مبعلی بیاید؟
رحمتی می رود تا مبعلی بیاید؟

رحمتی می رود تا مبعلی بیاید؟

آی اسپورت - مهدی رحمتی در مصاحبه ای اعلام کرد دوست دارد در استقلال بماند و حتی اگر نیمکت نشین هم شود از این تیم نمی رود.اما ظاهرا منصوریان تصمیمش را گرفته و دیگر تمایلی به ادامه همکاری با کاپیتان تیمش ندارد.

بعد از جدایی علیرضا بیرانوند، نفت درون دروازه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند. وحید شیخ ویسی همان ابتدای فصل تصمیم گرفت به استقلال خوزستان برود و به دروازه بان اصلی این تیم تبدیل شود. فقط ماند میلاد فراهانی که در صبا نیز سابقه بازی زیر نظر دایی را داشت.فراهانی هر چند عملکرد ضعیفی از خود بر جا نگذاشت اما هرگز دروازه بان شش دانگی برای نفت نبود تا علی دایی و همکارانش در تعطیلاتت نیم فصل دنبال جذب یک دروازه بان بزرگ باشند. دروازه بانی که گفته می شود نامش مهدی رحمتی است و البته خود دایی هم تماسی در این خصوص با رحمتی داشته و نظر کاپیتان آبی ها را برای حضور در نفت جویا شده است.

در همین خصوص با خبرشدیم آبی ها به نفتی ها و به خصوص دایی پیغام فرستاده اند در صورتی رضایتنامه رحمتی را صادر می کنند که ایمان مبعلی پیراهن استقلال را بر تن کند. مبعلی هافبک مورد علاقه منصوریان است که این روزها نامش در حوالی باشگاه استقلال شنیده می شود.این انتقال می تواند نهایی شود، به خصوص که نفت درون دروازه مشکل دارد و استقلال هم بیش از هر زمان دیگری به یک بازیساز مثل مبعلی محتاج است!

 

خبرآنلاین

۲ ۳  
آی اسپورت
2016-12-27 09:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بی نام
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۲۸
عجب با یک بار نشستن روی نیمکت فرشته تبدیل شد به شیطان. اگر فیکس بذاردت میشه فرشته دوباره؟ حقا که کیروش خوب شناخت این سید سیاه باز رو.
۳
سالار
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۵
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد.آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده.رحمتی هم از وقتا اوفتاده تو ژست بزرگ تیمو این حرفا وهم ورش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنیو کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
۳
کیان
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
وقتی رحمتی رفت اون وقت میفهمی چه اشتباهی کردی تو هر بازی حداقل دو سه تا سوپر واکنش داره اگه با نفت نبود چهار پنج تا خورده بودیم قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر