فهرست
گزارش: این ستاره‌ها کجا می‌روند؟
گزارش: این ستاره‌ها کجا می‌روند؟

گزارش: این ستاره‌ها کجا می‌روند؟

آی اسپورت- ماه تا پایان قرارداد چندین بازیکن بزرگ با تیم‌هایشان باقی مانده و هنوز تصمیمی درباره آینده این افراد گرفته نشده. نقل و انتقالات ژانویه فوتبال شروع شده است و بازیکنان یک ماه زمان دارند تا تیم بعدی خودشان را انتخاب کنند. در این بین بازیکنانی هم هستند که زمان زیادی تا پایان قراردادشان باقی نمانده، قرارداد خود را با تیمشان تمدید نکردند. مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این بازیکنان است.احتمالا آنها باید در ژانویه تیم جدیدی برای خود پیدا کنند و عده‌ای نیز می توانند امیدوار باشند فصل بعد در تیم خود حضور داشته باشند. برای مثال ژوزه مورینیو (سرمربی منچستریونایتد) تایید کرده است زلاتان فصل بعد در منچستریونایتد می ماند اما این بازیکن هنوز قراردادش را تمدید نکرده.

دروازه بانان: 

آدریان (وستهام)، ایکر کاسیاس (پورتو)، بنوت کاستیل (رن)

مدافعان:

پابلو سابالتا (منچسترسیتی)، برانیسلاو ایوانویچ (چلسی)، پر مرته‌ساکر (آرسنال)، گائل کلیشی (منچسترسیتی)، باکاری سانیا (منچسترسیتی)، په‌په (رئال مادرید)، استفن لیشت‌اشتاینر (یوونتوس)، جان تری (چلسی)

هافبک ها: 

لوکاس لیوا (لیورپول)، خسوس ناواس (منچسترسیتی)، آرین روبن (بایرن مونیخ)، ریکاردو کوارشما (بشیکتاش)، کیسوکه هوندا (میلان)، ژابی آلونسو (بایرن مونیخ)، سانتی کاسورلا (آرسنال)، دنیله دروسی (رم)

مهاجمان:

زلاتان ایبراهیموویچ (منچستریونایتد)، سعیدو براهینو (وست برومویچ)، فرناندو تورس (اتلتیکومادرید)، ماریو بالوتلی (نیس).

۱    
آی اسپورت
2017-01-02 12:49:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر