فهرست

رئیس فدراسیون آفریقای جنوبی: مربی جدید شنبه به ما ملحق نمی شود

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی، روزهای پایانی انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی این کشور را سپری می کند. آن ها در ابتدا 14 گزینه برای هدایت این تیم در نظر گرفته بودند و حالا به چند گزینه نهایی رسیده اند و به نظر می رسد سرمربی تیم ملی ایران، جدی ترین گزینه حضور روی نیمکت مربیگری این تیم است.

بسیاری از رسانه های معتبر این کشور امروز خبر از قطعی اعلام سرمربی این تیم تا روز شنبه را داده اند. دنی جوردن امروز در این باره گفته است:«در روز شنبه از سرمربی تیم در آفریقا رونمایی نمی شود. او اینجا نخواهد بود و دیرتر به ما اضافه می شود. در روز شنبه نهایتا نام او را اعلام خواهیم کرد».

رئیس جدید فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی پیش از این اعلام کرده بود سرمربی جدید تیم را در روز شنبه در ورزشگاه سیتی کمپلکس خواهد برد تا از نزدیک بازی اورلاندو پایرتز و کایزر چیف را تماشا کند.

ظاهرا کی روش که سابقه حضور در آفریقای جنوبی را دارد و این تیم را به جام جهانی 2002 نیز رسانده است، دستمزد موردنظرش را به آفریقایی ها اعلام کرده و در صورت تایید آن ها، او در روز شنبه به صورت رسمی به عنوان سرمربی این تیم معرفی می شود. حالا باید منتظر واکنش فدراسیون فوتبال ایران و کفاشیان باشیم. آن ها روزهای زیادی را صرف مذاکره با کی روش کرده اند و هنوز موفق به جلب کردن نظر او نشده اند. 

     
آی اسپورت
2014-07-24 20:17:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر