فهرست
لمپارد: بازی در نیویورک سیتی یک چالش هیجان انگیز است
لمپارد: بازی در نیویورک سیتی یک چالش هیجان انگیز است

لمپارد: بازی در نیویورک سیتی یک چالش هیجان انگیز است

آی اسپورت- فرانک لمپارد، هافبک باتجربه انگلیسی، از پیوستن به باشگاه آمریکایی نیویورک سیتی ابراز خشنودی کرده و آن را یک چالش جدید در دوران حرفه ای اش توصیف کرد.

لمپارد که بهترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی است، با پایان قراردادش با این باشگاه در این تابستان، ترجیح داد بعد از 13 سال استمفوردبریج را ترک کند و ساعتی پیش رسما به باشگاه نیویورک سیتی پیوست.

او در مورد حضور در این باشگاه آمریکایی گفت:\" این انتقال از نظر شخصی کاملا برای من مناسب بود. این یک چالش هیجان انگیز برای من است. من 13 سال فوق العاده را در چلسی سپری کردم و اکنون زمان مناسبی برای من و چلسی بودم که این انتقال صورت بگیرد.

من با مدیران این باشگاه صحبت کردم و نظر آنها را شنیدم. فهمیدم که آنها یک پروژه بلند مدت دارند  من می خواهم جزئی از آن باشم. می خواهم همچنان توانایی هایم را بسنجم.\"

او همچنین در مورد آینده اش در تیم ملی انگلیس، گفت:\" در مورد بازی در تیم ملی انگلیس، الویت اصلی من این بود که ابتدا آینده باشگاهی ام را مشخص کنم. اکنون می توانم در مورد انگلیس فکر کنم و تصمیم بگیرم. می دانم که اکنون در مقطعی هستم که زمان زیادی به پایان دوران حرفه ای ام نمانده است.\"

     
آی اسپورت
2014-07-24 20:53:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر