فهرست
بلان: چیزی در مورد انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن نمی دانم
بلان: چیزی در مورد انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن نمی دانم

بلان: چیزی در مورد انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن نمی دانم

آی اسپورت- لورن بلان، سرمربی پاری سن ژرمن، از اظهارنظر در مورد اینکه آیا این باشگاه در حال مذاکره با رئال مادرید برای به خدمت گرفتن آنخل دی ماریا هست یا نه، خودداری کرد.

دی ماریا یکی از بهترین بازیکنان رئال در فصل گذشته بود و نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان داشت اما پیوستن تونی کروس و خامس رودریگس به رئال، آینده او را در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گفته می شود دی ماریا حتی با باشگاه منچستریونایتد به توافقات اولیه دست پیدا کرد اما پیشنهاد بالاتر پاری سن ژرمن، شانس این باشگاه فرانسوی برای به خدمت گرفتن این ملی پوش آرژانتینی را افزایش داده است.

با این وجود، بلان علاقه ای به صحبت در مورد این انتقال نشان نداد. او به خبرنگاران گفت:\" من ترجیح می دهم شما را با گمانه زنی های تان تنها بگذارم. در حال حاضر هیچ اتفاقی رخ نداده است. آیا مذاکراتی صورت گرفته؟ این چیزی نیست که من بخواهم در موردش صحبت کنم. مدیران باشگاه باید به این سوال جواب بدهند.\"

 پاریسی ها علی رغم جریمه ای که به دلیل نقض قانون فرپلی مالی یوفا برای شان در نظر گرفته شده است، در این تابستان 50 میلیون یورو برای خرید داوید لوئیز از چلسی،  هزینه کردند و به تازگی هم سرژ آریه، ملی پوش ساحل عاجی تولوز را به طور قرضی به خدمت گرفتند.

     
آی اسپورت
2014-07-24 21:47:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر