فهرست
ماجراهای یک فینال پرحادثه ؛ بکش بکش به یاد شهدا!
ماجراهای یک فینال پرحادثه ؛ بکش بکش به یاد شهدا!

ماجراهای یک فینال پرحادثه ؛ بکش بکش به یاد شهدا!

آی اسپورت – اتقاقات بازی استقلال و ترکتورسازی در فینال جام شهدا ، نوید فصلی بی رحمانه را می دهد . دو تیم پرهوادار فوتبال ایران که همواره جنگ سردی با هم داشته اند امشب در یک رویارویی پرحادثه ، تا آنجا که می توانستند حاشیه ساز شدند . موضوع به نیمکت های دو تیم برمی گشت و هوادارانی که متاثر از این جو ، از توهین و درگیری مضایقه نکردند و خب این شکلی از فوتبال است که ما به آن عادت کرده ایم.

حواشی این بازی را به نقل از ایسنا  بخوانید :

- هجوم غیر منتظره تماشاگران برای تماشای این دیدار ازدحام و ترافیک سنگینی را در بیرون از ورزشگاه تختی ایجاد کرده بود. این ازدحام به گونه‌ای بود که با پایان نیمه اول هنوز هم برخی از تماشاگران در حال ورود به استادیوم تختی بودند.

* افجه ای عضو هیات مدیره، ادموند اختر و رضا رجبی بازیکنان پیشین استقلال و همچنین علی اکبربان از جمله تماشاگران حاضر در ورزشگاه بودند. علی اکبریان که چند سالی است به خاطر حمل مواد مخدر در زندان بسر می برد در این بازی حضور پیدا کرد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت. این بازیکن خبرساز تلاش زیادی کرده است به زندگی برگردد اما هنوز مشکلاتش حل نشده است.

- رسول خطیبی به همراه کمک‌هایش بارها در طول بازی به داوری این دیدار اعتراض کردند. این اعتراضات بعد از دقایقی به هواداران تراکتورسازی هم کشیده شد و آنها بارها در روند بازی به سوت‌های داور انتقاد کردند.

- در دقیقه 14 وقتی که خطا به سود استقلال اعلام شد و این ضربه به گل تبدیل شد، هواداران تراکتورسازی با شعارهایی قلعه نویی را به رئیس مافیا فوتبال ایران تشبیه  کردند.

- در نیمه نخست این دیدار ابراهیمی در یک صحنه به شدت روی فخرالدینی مرتکب خطا شد که وقتی قلعه نویی به این بازیکن اعتراض کرد، ابراهیمی به سمت قلعه نویی رفت و از او عذر خواهی کرد. این عمل او چندان مورد پسند هواداران تراکتورسازی نبود.

- گل تساوی بخش تراکتوری‌ها را داور وسط گل اعلام نکرد و این کمک او بود که آنرا گل اعلام کرد. این مسئله با اعتراض برخی هواداران استقلال همراه شد.

- با پایان نیمه اول حسین خطیبی با ستار همدانی درگیری لفظی پیدا کردند که این درگیری تا آستانه زد و خورد هم می توانست پیش برود که با دخالت قلعه نویی و ماجدی همدانی نتوانست به سمت خطیبی برود و در همین حین رسول خطیبی که ظاهری آرام داشت وارد این معرکه شد و در نهایت با دخالت عوامل کنار زمین کار به درگیری فیزیک کشیده نشد. پس از این درگیری که ظاهرا بی ارتباط به وضعیت داوری دیدار نبود، هواداران استقلال به شدت علیه خطیبی شعار دادند که با دخالت شخص قلعه نویی آنها فحاشی خود را قطع کردند.

- حامد لک پیش از آغاز دیدار عدد 6 را به هواداران استقلال نشان داد که این مسئله باعث شد تا دقایقی هرگاه توپ در دستان او قرار می گرفت آبی ها او را هوکنند.

- گل دوم تراکتورسازی درحالی به ثمر رسید که محسن دلیر بعد از گل به سمت تماشاگران استقلال رفت و در تلاش بود تا آنها را تحریک کند اما با دخالت هم تیمی‌هایش و برخی از کسانی که در کنار زمین بودند مسئله ختم به خیر شد.

- در پایان این دیدار داور مسابقه 8 دقیقه وقت اضافی اعلام کرد که با اعتراض خطیبی همراه شد و البته تماشاگران استقلال از این اعلام وقت استقبال کردند.

- پس از پایان بازی درگیری شدیدی بین هواداران تراکتورسازیز و استقلال رخ داد و کمبود نیروهای انتظامی باعث شد که این درگیری که با پرتاب اشیا بین هواداران دو تیم همراه بود برای دقایق طولانی ادامه داشته باشد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-25 02:25:43
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۳۷
ببر اما مردونه ببر
نیمه دوم کلا بازیکناشون روی زمین خوابیده بودند
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱
محسن روبن هس عالی دق داد اسدقلالی
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱
محسن روبن هس عالی دق داد اسدقلالی
تبریز توپچی
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
یکی نییست به این ستار همدانی بگوید توهم آذربایجانی هست؟ دین محمد یهم با استقلال کار میکند اما ندیدهایم کارهای مزخرف و خود شیرینی بکند ! تبریز بیاید من خودم از خجالتش در می آیم . احریک هواداران در بازی های دوستانه ! دوشاب !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر