فهرست
توضیح خطیبی درباره درگیری با ستار همدانی
توضیح خطیبی درباره درگیری با ستار همدانی

توضیح خطیبی درباره درگیری با ستار همدانی

ای اسپورت - رسول خطیبی سرمربی تراکتور سازی اولین جام خود را به عنوان سرمربی قرمزپوشان به دست آورد اما این موضوع در حالی رخ داد که در انتهای نیمه اول دعوای شدیدی بین کادرفنی اسقلال و تراکتروسازی رخ داد و حسین خطیبی دستیار او و ستار همدانی دستیار قلعه نویی تا مرز درگیری فیزیکی با هم پیش رفتند . 
به گزارش آی اسپورت ، خطبی در پایان بازی در این باره سکوت کرد و گفت : من با ستار همدانی همبازی بودم و مشکل خاصی نبود. آنها به صحنه گل اعتراض داشتند و می گفتند کمک داور تحت تاثیر ماست و این اتفاق رخ داد . البته  امیر قلعه‌نویی بزرگواری کرد و دستیاران خود را به رختکن هدایت کرد و من هم این کار را کردم و مشکل خاصی وجود نداشت.
خطیبی سپس  در خصوص پیروزی در مقابل استقلال گفت: از اینکه توانستیم قبل از شروع مسابقات لیگ برتر در جام شهداء اول شویم خوشحالم و امیدوارم بهترین نتایج را کسب کنیم.

به گزارش آناج وی ادامه داد: هواداران تراکتورسازی لایق بهترین ها هستند. تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم، هنوز به آمادگی کامل نرسیده ایم. با انجام بازی های دوستانه و این دو بازی تا حدودی توانسته ایم به هماهنگی اولیه دست یابیم.

خطیبی افزود: امیدواریم با جذب چند بازیکن دیگر تیم را تقویت کنیم و بتوانیم در لیگ نتایج بهتری کسب کنیم. در بازی امروز نیز شاهد بودید که بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند تا پیروز میدان شویم.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-25 02:31:21
نظر دهید

۳ نظر
آیدین
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۱
عده ای از خود ما برای خوش رقصی و نوکری از همدیگر پیشی می گیرند . مثل ستار همدانی و مثل سیروس دین محمدی . چرا در مورد خطایی که برای دروازه بان تراختور گرفته شد و کاملا غلط بود کسی اعتراض نکرد اونم اشتباه داوری بود و منجر به گل شد
تبریز توپچی
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۷
خطیبی و نظمی خوشان و ما را مریض کردند تا یک بازیکن باتجربه و مهم بگیرند . : نکونام ، شجاعی ، تیمیوریان ، ادینیو ،........
تورت به خدا مردم را مچل نکنید بازی های لیگ دو تا مسابقه نیست که بتوانید اول شوید . بگیرید و بعد اعلام کنید .
hamed
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۷
از کسی که وطن خودش رو فروخته انتظار بیشتری نمیره مرگ بر مانقورد مرگ بر ساتگین مرگ بر ستار همدانی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر