فهرست
قلعه نویی : داور با سوتهایش روند بازی را تغییر داد / اعتراضی نداریم به خاطر شهدا
قلعه نویی : داور با سوتهایش روند بازی را تغییر داد / اعتراضی نداریم به خاطر شهدا

قلعه نویی : داور با سوتهایش روند بازی را تغییر داد / اعتراضی نداریم به خاطر شهدا

ای اسپورت -تیم فوتبال استقلال در فینال اولین دوره مسابقات جام شهدا بامداد جمعه برابر تراکتورسازی 2 بر یک شکست خورد و به عنوان نایب قهرمانی این دوره دست پیدا کرد.

امیر قلعه نویی پس از این دیدار در نشست خبری خیلی کوتاه به سئوالات پاسخ داد و خود را به اتوبوس تیم رساند .او که مثل دیگر استقلالی ها از داوری ناراضی بود در این باره گفت :  تیم ما رفته رفته به شرایط مطلوبی می رسد. متاسفانه در این دیدار داور عملکرد خوبی نداشت و با سوت هایش روند بازی را تغییر داد. در چند صحنه می توانست بهتر قضاوت کند اما این کار را نکرد.

وی افزود: البته به خاطر نام جام من نمی توانم اعتراضی داشته باشیم. برای ما افتخار بود که در جام شهدا شرکت کردیم و امیدوارم بتوانیم در لیگ برتر نتایج قابل قبولی را کسب کنیم و باعث خوشحالی هواداران شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: باید به مردم مظلوم غزه احترام بگذاریم. در حق این عزیزان اجحاف می شود و امیدوارم جهانیان مقابل این حرکات سکوت نکنند. از مردم ایران هم دعوت می کنم روز جمعه در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-25 02:33:49
نظر دهید

۲ نظر
نام و نام خانوادگی:سیروس شاکری ازبوشهر
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۳۴
همه چی روتوکه گفتی!بعدسرشهدامنت می ذاری موذی ابن الوقت؟!‏‎ ‎
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۹
لطفا دیگه از هاشم بیک زاده استفاده نکنید نیمه اول پژمان نوری کولاک کرده بود حتی نگذاشت یک نفر رد بشه ،در ضمن خرسندنیا هم خوب بود ،ای کاش از همون اول کرار رو نمی خریدیم،کریمیان خیلی بهتر بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر