فهرست
گزارش روز: چگونه خطیبی در 48 ساعت تاجگذاری کرد ؟/پاشا وارد می شود
گزارش روز: چگونه خطیبی در 48 ساعت تاجگذاری کرد ؟/پاشا وارد می شود

گزارش روز: چگونه خطیبی در 48 ساعت تاجگذاری کرد ؟/پاشا وارد می شود

آی اسپورت - رسول خطیبی مربی جوان و بومی تراکتورسازی در یک هفته مانده با آغاز لیگ برتر در دقیقه نود تصمیم گرفت تیم اصلی خود را روانه جام شهدا بکند. تورنمنتی که با قهرمانی تراکتور به اتمام رسید ؛ دستاوردی  بزرگ که رسول را از زیر سایه تونی اولیویرا بیرون می کشد .   

تراکتوری ها در بازار نقل و انتقالات حملات زیادی را به مربی جوان و مدیر تازه کار خود وارد کردند و در نظرسنجی های هواداری نیز بیش از 80%انان اعتقاد داشتند که تراکتور در این فصل سهمیه اسیا را نخواهد گرفت اما خظیبی که تصمیم گرفته بود جام شهدا را با نفرات ذخیره و یا امید پشت سر بگذارد درست 24 ساعت مانده به اغاز اولین دیدار تصمیم خود را عوض کرد و با تیم اصلی راهی این مسابقات شد و انصافا هم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و با جوانان بی ادعای خود پیکان و استقلال مدعی را متوقف کرد تا در 48 ساعت بتواند یک جام قهرمانی را برای این تیم بدست اورد.

تراکتوری ها که امیدی به تیم خود نداشتند خیلی زود به این بچه تبریز ایمان اوردند و در روزی که استقلال را شکست داده بودند فریاد رسول پاشا سردادند ، لقبی که پیشتر به قلعه نویی داد بودند و برای او شال هواداری تولید کرده و روی او به لاتین امیر پاشا نوشته بودند و البته تا سر سال نرسیده از لقبی که به او داده بودند پشیمان شده و برایش در سایت های با کنایه نوشتند \"امیر خان ! قرارداد سفیدت جا ماند \".

رسول خطیبی در شرایطی با دو بازی خوب  جو موجود در تبریز را به نفع خود کرد که هنوز تیم او کامل نشده و در مقابل استقلال سامان نریمان جهان و علا عبدالزهرای عراقی و همچنین مهاجم نوکی را که در نظر دارند ، در ترکیب نداشتند .

با اضافه شدن نفرات یاد شده در افتتاحیه لیگ در یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد ، یک دیدار هیجان انگیز را خواهیم بود ، دیداری که انتظار می رود تراکتوری ها ازآن استقبال خوبی بکنند که  این تمام خواسته رسول خطیبی برای یک اغاز لیگ است.

رسول می گوید تبریزی ها به این تیم ایمان بیاورند و حمایت کنند و این تنها لازمه موفقیت است ...  او حالا به لقب پاشا هم مفتخر شده و این دوستی ها به این معناست که  \"تراکتور مدعی وارد می شود \"


حیران حیدری 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-25 12:20:50
نظر دهید

۱ نظر
آیدین
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۳
رسول اسطوره اذربایجان هست همه ما دوستش داریم و ازش حمایت میکنیم رسول بچه این خاک این شهر همین برامون بسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر