فهرست
عکس روز: سوشا، پورشه و حاشیه
عکس روز: سوشا، پورشه و حاشیه

عکس روز: سوشا، پورشه و حاشیه

آی اسپورت - حضور سوشا مکانی با پورشه گرانقیمت و آخرین مدلش در تمرین پرسپولیس، چند روز قبل سر و صدای زیادی در بعضی سایتها ایجاد کرد و حالا کار به جایی رسیده که دروازه بان پرسپولیس نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است.

سوشا مکانی با انتشار عکس پورشه اش در صفحه فیس بوکش نوشته: من نمیفهمم که چی این عکس با ماشینی که با پولی که از فولاد گرفتم خریدم رو سوژه کردن! من از پرسپولیس پول میلیاردی نگرفتم دوست عزیز که بخوام پورشه بخرم من بخاطر عشقی که به پرسپولیس داشتم حتی با توجه به مبلغ کمتری که نسبت به بقیه پیشنهاداتم داشتم اومدم پرسپولیس

البته جمله بندی دروازه بان پرسپولیس کمی عجیب و غریب بوده منتهی منظور سوشا این بوده که او با پولی که از پرسپولیس گرفته، پورشه اش را نگرفته و کلا حضورش در پرسپولیس به مسائل مالی ربطی نداشته است.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/ab2894dfe51.jpeg\"

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-25 12:54:24
نظر دهید
۶ نظر
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۷
ما هم باور کردیم، قراردادت بالای یک و نیم میلیارده
امین چلسی !
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۹
تو که راست میگی
یغما
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۰
اره من حسودم خیلى ام حسودم ، من دانشجوى دکتراى معمارى مدیریت پروژه دانشگاه بهشتى ام و تو دو تادانشگاه درس مى دم ، مثل تراکتور هم کار مى کنم ، ولى همیشه هشتم گروِ هشتادمه …
خدا جون پول که میدى هم شعورش رو بده هم جنبه اش رو ، هم به ادمش بده
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۳
اصلا اهمیتی نداره که این ماشین رو با چه پولی‌ گرفته. اما این پورشه را زمانی‌ که توی نفت بود هم داشت. اینکه دروغ میگه که از پولی‌ که از فولاد گرفته خرید اذیت کنند‌ست.
Behnam
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۵
جمله بندی اش البته عجیبه، ولی نه عجیب تر از جمله بندی خیلی از مقاله های "آی اسپورت"!
Amir
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
سوشا توی نفت تهرانم بود با همین ماشین میومد سر تمرین! ماشینم واسه خودش نیست واسه خانمش هستش (دوست دخترش)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر