فهرست
سوال روز: کریم باقری در راه آهن؟
سوال روز: کریم باقری در راه آهن؟

سوال روز: کریم باقری در راه آهن؟

آی اسپورت ـ با جدایی کریم باقری از کادرفنی پرسپولیس، این بازیکن با تعصب فوتبال ایران در دهه گذشته احتمالا مربیگری را در تیمی دیگر ادامه خواهد داد.
باقری که سال گذشته با کمترین قرارداد دوران فوتبالش و تنها با دریافت 170 میلیون تومان در پرسپولیس مربیگری کرد در نهایت همانطور که انتظار می رفت از جمع قرمزها جدا شد. این تجربه مربیگری او بود که بدون دستاورد خاصی به پایان رسید. اولین بار افشین قطبی کریم باقری را به عنوان یک بزرگتر با خود به جام ملت های آسیا برد تا از او برای ارتباط بهتر با بازیکنان استفاده کند. باقری ظاهرا در تیم دایی هم چنین نقشی داشت و چندان درگیر کارهای فنی نبود.
اما کریم در حالی از پرسپولیس جدا شده که قبل از معرفی رسمی افشین پیروانی هم شایعه حضورش در راه آهن هم مطرح بود جایی که حمید استیلی و احمدرضا عابدزاده دو تن از هم تیمی های سابق او در آنجا حاضرند. باقری که این شایعه را قبل از تعیین تکلیف در پرسپولیس تکذیب می کرد حالا ممکن است به سرعت به کادرفنی شلوغ راه آهن اضافه بشود. حضور کریم باقری در راه‌آهن به جذابیت های این تیم کم تماشاگر تهرانی اضافه خواهد کرد و البته خواهی نخواهی  جبهه چهره های مخالف علی دایی را تقویت می‌ کند. جالب است بدانید حمید استیلی و افشین پیروانی در موضوع استیل آذین هم مقابل هم قرار گرفتند، حتما به خاطر دارید که استیلی در هفته های آخر اولین فصل حضور استیل آذین در لیگ‌برتر جای خود را به پیروانی داد.
     
آی اسپورت
2014-07-25 14:08:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر