فهرست
درگیری جدی رسول و ستار؛ دعوا سر چه بود؟
درگیری جدی رسول و ستار؛ دعوا سر چه بود؟

درگیری جدی رسول و ستار؛ دعوا سر چه بود؟

آی‌اسپورت‌ ـ درگیری ناگهانی ستار همدانی و رسول خطیبی در پایان نیمه اول یکی از مهمترین اتفاقات شب گذشته بازی استقلال و تراکتورسازی بود که با این درگیری دامنه دار به حاشیه کشیده شد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ ستار همدانی مربی استقلال که در نیمه اول اعتراض های پیاپی رسول به داور را زیرنظر داشت و با صدای بلند به رسول اعتراض می‌ کرد، در پایان نیمه سمت داور رفت تا بابت قبول کردن گل زده تراکتور از وی انتقاد کند که در این لحظه حسین خطیبی همشهری ستار و کمک مربی تراکتور با حالتی عصبانی به سمت ستار رفت تا به یادآوری کند اگر اعتراض خوب نیست او هم نباید دست به این کار بزند. در این لحظه همدانی عصبانی و برافروخته حرف تندی به خطیبی زد که به گوش رسول خطیبی هم رسید و او با حضور در میانه ماجرا شعله درگیری را بالا برد.

 دعوا سپس به تونل  منتهی به رختکن کشیده شد و مربی بدنساز تراکتور هم در حمایت از سرمربی پیش رفت که البته امیر قلعه‌نویی اجازه نداد کار از این خراب تر بشود و با پا درمیانی طرفین را ساکت کرد و بعد از آن در ابتدای نیمه اول ستار و رسول را با هم آشتی داد. این دو البته ظاهرا با هم روبوسی کردند اما شنیده های ما حکایت از این دارد که دعوای این هم تیمی سابق تبریزی ادامه دار خواهد بود. شاید شبیه آنچه که بین جباری و قلعه‌نویی و همدانی و مظلومی در همین بازی استقلال ـ تراکتور اتفاق افتاد.  
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-25 14:11:51
نظر دهید
۲ نظر
فرزاد
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۰
خود فروخته بی معرفت ستار چمدانی ببخشید همدانی پاچه خوار قلعه نوعی
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۵
این ستار همدانی + بیگ زاده + فخرالدینی جرات دارن بیان تبریز یک بلایی سرشون بیاریم که از 100 کیلومتری تبریز با احتیاط رد بشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر