فهرست
گرانترین بازیکن لیگ در پست غیرتخصصی
گرانترین بازیکن لیگ در پست غیرتخصصی

گرانترین بازیکن لیگ در پست غیرتخصصی

آی‌اسپورت‌ ـ انتشار فهرست قراردادهای بازیکنان لیگ‌برتر در تیم های مختلف بازتاب های متفاوتی در جامعه ورزش ایران داشته است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ در حالی که سازمان لیگ‌برتر فوتبال ایران هدف از این کار را شفاف سازی عنوان کرده، موضوع سقف قرارداد باعث شده بعضی تیم ها به جای انتشار دقیق فهرست دست به حسابسازی های عجیب بزنند که نمونه بارز این موضوع استقلال است که تناقض های مشخصی در بین ارقام اعلام شده دارد. در عین حال باشگاه تراکتورسازی نیز به عنوان یکی از تیم های اعلام کننده فهرست حالا این افتخار را دارد تا گرانترین بازیکن لیگ‌برتر فوتبال ایران را در اختیار داشته باشد. 
احمد آل نعمه مدافع تیم‌ملی‌ فوتبال ایران که در جام‌جهانی حتی یک دقیقه هم بازی نکرد، جالب اینکه بنابر ارقام منتشره او بیشتر از امیرحسین صادقی دفاع وسط ثابت تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی پول می‌ گیرد در حالی که هیچ مزید خاصی هم نسبت به وی ندارد. نه جوان تر است، نه سریع تر و نه بهتر!
آل نعمه در بازی روز گذشته تراکتورسازی مقابل استقلال در پست هافبک دفاعی بازی کرد تا رسول خطیبی به همه بازیکنانش میدان بدهد ...
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-25 14:15:24
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۱
خخخخخخخ ششدقلالی سوخته از این به بعد بیشتر هم خواهی سوخت صبر کن سامان و علاء + مهاجم سرزن اضافه بشن اسدقلال رو با خاک یکسان تر خواهیم کرد.کله مرغی فکر کرد با جذب میلاد زیر ابرو و کریمییان پیرپاتال و فروزان 2زاری تیراختور رو تضعیف کرده ههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر