فهرست
حامد لک: بعد از خداحافظی کریمی یک ساعت گریه کردم
حامد لک: بعد از خداحافظی کریمی یک ساعت گریه کردم

حامد لک: بعد از خداحافظی کریمی یک ساعت گریه کردم

آی‌اسپورت‌ ـ حامد لک دروازه‌بان‌ تراکتورسازی روز گذشته با پوشیدن پیراهنی که منقش به اسم علی کریمی بود چشم ها را به خود خیره کرد. البته لک در این بازی شیطنتی هم کرد و در لحظاتی از بازی عدد 6 را به هواداران استقلال نشان داد که با واکنش منفی آنها همراه شد.
وقتی از حامد لک در این باره سوال می‌ کیم می‌ گوید: همه می‌ دانند که من چقدر به علی کریمی ارادت دارم و چقدر از خداحافظی اش ناراحتم. شاید باورتان نشود ولی وقتی این خبر را شنیدم یک ساعت گریه کردم. علی آقا بازیکن مورد علاقه من و یک مرد واقعی است و آرزو می‌ کنم هر جا که هست سالم و موفق باشد.
لک درباره حرکت دیگرش که نشان دادن عدد 6 به استقلالی هم بود می‌ گوید: همه می‌ دانند که من به رنگ قرمز علاقه دارم. استقلالی ها احترام تیم ما را نگه نداشتند من هم یک کری ساده برای آنها خواندم و هیچ توهینی هم به هیچ کس نکردم.
جالب است بدانید که لک به دنبال حضور در فوتبال اروپاست او می‌ گوید: می‌ خواهم بدرخشم و فصل بعد در اروپا بازی کنم. این فصل خدمت سربازی ام تمام می‌ شود و می‌ توانم لژیونر بشوم پس باید همه تلاشم را بکنم. خوشبختانه این فصل تیم خوبی داریم و هواداران هم پشت ما هستند و آقا رسول هم کار خود را به خوبی انجام می‌ دهد. تراکتور تیم صمیمی تری به نسبت پارسال است و نسبت به پارسال بهتر نتیجه خواهد گرفت.
آخرین سوال من از این دروازه‌بان‌ درباره درخشش او مقابل پیکان در بازی ضربات پنالتی است، لک رمز موفقیتش در ضربات پنالتی پرش های دیرهنگامش به سمت توپ می‌ داند. اینکه هرگز قبل از زدن ضربه 50 ـ 50 و بی جهت به سمتی  نمی‌ پرد او می‌ گوید: محمد نصرتی خیلی باهوش است. وقتی پشت توپ ایستاده بود با من چشم تو چشم شد. تا آخرین دقیقه که ضربه را بزند نگاه می‌کرد ببیند من حرکت می‌کنم یا نه. من هم هیچ حرکتی نکردم. فکر کنم همین موضوع هم تمرکزش را به هم زد! به هرحال این فوت‌های کوزه گری برای هر دروازه‌بانی لازم است. من هم فوت مخصوص خودم را دارم. هیچ وقت نمی‌گذارم کسی که پشت توپ ایستاده دستم را بخواند و به همین دلیل هیچ وقت تا آخرین لحظه حرکت نمی‌کنم چون آمادگی بدنی‌ام بالاست و می‌توانم به توپ برسم. 
     
آی اسپورت
2014-07-25 14:51:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر