فهرست
5 باشگاه صنعتی و صبا  لیست قراردادهایشان را منتشر نکرده اند/با دستور وزارت صنایع سپاهان و پیکان کوتاه می آیند
5 باشگاه صنعتی و صبا لیست قراردادهایشان را منتشر نکرده اند/با دستور وزارت صنایع سپاهان و پیکان کوتاه می آیند

5 باشگاه صنعتی و صبا لیست قراردادهایشان را منتشر نکرده اند/با دستور وزارت صنایع سپاهان و پیکان کوتاه می آیند

آی اسپورت – بعد از درخواست امیرضا خادم معاون وزارت ورزش از سازمان لیگ برتر  بیشتر باشگاه های حاضر در لیگ برتر در فاصله کمتر از یک هفته از این درخواست لیست دقیق بازیکنان و مربیان خود را منتشر کردند .تا کنون 10 باشگاه لیگ برتری رقم قرارداد بازیکنان و مربیان  خود را منتشر کرده اند( که البته نواقصی دارد و  به لحاظ تعداد بازیکن متفاوت است)  اما 5 باشگاه صنعتی سپاهان،ذوب آهن،نفت تهران،نفت مسجد سلیمان و پیکان به علاوه باشگاه خصوصی صبای قم  هنوز لیست شان را منتشر نکرده اند که شاید همین امروز و فردا این اتفاق بیافتد.
جالب اینکه در پی حساسیت های اخیر و با وجود مقاومت هایی که از سوی تیم های صنعتی در این خصوص دیده می شد وزارت صنایع در نامه‌ای به باشگاه‌های صنعتی اعلام کرد که مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود را منتشر کنند.
وزارت صنایع در نامه‌ای به باشگاه‌های صنعتی دستور داد در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و به منظور اطلاع‌ رسانی شفاف به آحاد مختلف جامعه خصوصا قشر عظیم و حامی ورزش کشور قرارداد ورزشکاران و مربیان خود را در سایت رسمی باشگاه هایشان منتشر کنند.
شاید جذاب ترین لیست مربوط به قراردادها  لیست مربوط به بازیکنان و مربیان تیم های پیکان و سپاهان باشد.مهدی تاج رئیس سازمان لیگ گفته  اگر سپاهانی ها خودشان لیست قراردادها را منتشر نکنند سازمان لیگ این کار را خواهد کرد.
     
آی اسپورت
2014-07-25 15:36:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر