فهرست
مسوت اوزیل و درخشش بعد از 2000 دقیقه
مسوت اوزیل و درخشش بعد از 2000 دقیقه

مسوت اوزیل و درخشش بعد از 2000 دقیقه

آی اسپورت - آرسنال دیشب و بعد از مدت ها موفق به کسب یک پیروزی پرگل و درخشان شده و با چهار گل نیوکسل را از پیش رو برداشت تا در رتبه دهم جدول قرار گیرد. مسوت اوزیل در دقایق پایانی موفق شد یکی از گل های تیمش را به ثمر برساند.

مسوت اوزیل با گلزنی در دیدار دیشب برابر نیوکاسل، بالاخره و بعد از گذشت 22 بازی و سپری شدن 1959 دقیقه در لیگ برتر برای آرسنال موفق به گلزنی شد. ستاره خلاق آلمانی در 10 ماه اخیر نتوانسته بود در لیگ برتر برای توپچی ها گلزنی کند و این اتفاق بالاخره در دیدار دیشب برابر نیوکاسل رخ داد.

بعد از جدایی اونای امری که مسوت اوزیل رابطه خوبی با او نداشت و هنوز هم هر از چند گاهی درباره او انتقاد می کند، حالا و زیر نظر میکل آرتتا شرایط نیز برای این هافبک آلمانی تغییر یافته و او بیشتر در ترکیب تیمش قرار می گیرد. البته همچنان نمایش های پرفراز و نشیب و بازی های ضعیف در برخی مسابقات مهم، بزرگ ترین نقطه ضعف این بازیکن به شمار می آید. اگر مسوت اوزیل قصد دارد فصل بعد نیز در برنامه های تاکتیکی میکل آرتتا جای داشته باشد، باید از فرصت باقیمانده در ماه های آتی بهره برده و یک بار دیگر خودش را ثابت کند.

     
آی اسپورت
2020-02-17 14:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر