فهرست
راجرز: مطمئنم جرارد قراردادش را با لیورپول تمدید می کند
راجرز: مطمئنم جرارد قراردادش را با لیورپول تمدید می کند

راجرز: مطمئنم جرارد قراردادش را با لیورپول تمدید می کند

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، معتقد است که استفن جرارد، کاپیتان تیمش، قرارداد جدیدی با لیورپول امضا خواهد کرد.

قرارداد جرارد با لیورپول در تابستان سال آینده به پایان می رسد اما گفته می شود که او احتمالا قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد.

جرارد چند روز قبل از بازی های ملی خداحافظی کرد و راجرز معتقد است که این اتفاق می تواند کمک کند تا کاپیتان تیمش برای مدت بیشتری در رده باشگاهی بازی کند.

او به خبرنگاران گفت:\" من بسیار خوشحالم که استفن اکنون تنها به لیورپول تعهد دارد و مطمئنم که قرارداد او تمدید خواهد شد. او واقعا در شرایط خوبی است و من مطمئنم که در آینده ای نزدیک، این اتفاق رقم خواهد خورد. من مطمئنم که خود او هم به دنبال این اتفاق است. ما هرگز نمی خواهیم بازیکنانی که قراردادشان رو به پایان است را به حال خود بگذاریم.

مطمئنا باشگاه به دنبال سر و سامان دادن به اوضاع قرارداد بازیکنان است. من می دانم که او می تواند بیش از یک فصل بازی کند. همیشه این را گفته ام. او اکنون برای تیم ملی هم بازی نمی کند و می تواند سرحال بماند.\"

راجرز همچنین در مورد شرایط په په رینا که سال گذشته به طور قرضی برای ناپولی بازی کرد، گفت:\" او به تمرینات برگشته است. او سال گذشته نشان داد که در چه شرایط خوب است. او به خوبی کار می کند اما هنوز هیچ گفتگوی جدی ای نداشتیم. ما تنها به سختی کار می کند تا آمادگی اش را به دست بیاورد و باید ببینیم که در چند هفته آینده چه رخ خواهد داد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-25 16:05:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر