فهرست
په په رینا: دوست دارم به اسپانیا برگردم
په په رینا: دوست دارم به اسپانیا برگردم

په په رینا: دوست دارم به اسپانیا برگردم

آی اسپورت- په په رینا، دروازه بان اسپانیایی لیورپول، اعلام کرد که مایل است دوران حرفه ای اش را در لالیگا به پایان برساند.

رینا که فصل گذشته به طور قرضی برای ناپولی بازی کرد، با پایان قرارداد قرضی اش، به آنفیلد برگشت و اکنون همراه با قرمزها در تور پیش فصل آمریکا به سر می برد. البته ناپولی مایل بود تا قرارداد او را نهایی کند اما تمایلی به پرداخت مبلغ 5 میلیون یورویی لیورپول نداشت.

پیش از این شایعاتی در مورد پیوستن رینا به بارسا به گوش می رسید اما با پیوستن آندره تراشتگن و کلودیو براوو، این انتقال منتفی شد؛ با این وجود، این دروازه بان باتجربه همچنان به بازگشت به لالیگا فکر می کند.

او به خبرنگاران گفت:\" من با لیورپول قرارداد دارم و به آن احترام می گذارم. به خوبی تمرین می کنم و رابطه خوبی با هم تیمی هایم دارم. می خواهم اینجا بمانم و دلیلی برای صحبت کردن با برندان راجرز ندارم. چهار روز است که به تمرینات اضافه شده ام و تنها به بازگشت به بهترین فرمم فکر می کنم.

در حال حاضر، همه تیم های بزرگ اسپانیایی دروازه بان های خوبی دارند. می دانم که بازگشت به اسپانیا دشوار است. اما طبیعی است که بعد از این همه سال دوری از اسپانیا، بخواهم به لالیگا برگردم. باید ببینم چه رخ خواهد داد.

وقتی در سال 2005 رافا بنیتس خواست من را برای لیورپول بخرد، پذیرفتم و گفتم که کمی بعد به اسپانیا برمی گردم. اما اکنون 10 سال است که دور از اسپانیا هستم. او بود که سال گذشته من را به ناپولی برد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-25 18:11:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر