فهرست
فردا، بزرگ ترین اتفاق علیه باشگاه پرسپولیس!/ تهدید تازه وکیل کشتی گیرها
فردا، بزرگ ترین اتفاق علیه باشگاه پرسپولیس!/ تهدید تازه وکیل کشتی گیرها

فردا، بزرگ ترین اتفاق علیه باشگاه پرسپولیس!/ تهدید تازه وکیل کشتی گیرها

آی اسپورت - نماینده تام الاختیار کشتی گیران شاکی از باشگاه پرسپولیس که چند روز قبل با تلاش برای توقیف وسایل دفتر رحیمی جنجالساز شده بود، حالا در یک گفتگوی بسیار تند دیگر با فارس اعلام کرده که قصد دارد فردا، بزرگ ترین اتفاق علیه باشگاه پرسپولیس را رقم بزند!  صحبت های کلوانی در این ارتباط را می توانید در زیر بخوانید:

 

پرسپولیس دولتی نیست
با توجه به دستور نمایندگان محترم خانه ملت به وزارت ورزش که حق پرداخت ریالی از پول بیت‌المال را به باشگاه پرسپولیس ندارند و اظهارات وزیر محترم ورزش مبنی بر اینکه وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس چون در اختیار وزارت ورزش نیست کمکی نخواهد کرد و حتی با توجه به اینکه نامه‌ وزارت ورزش به آقای طیب‌نیا در اقتصاد و دارایی زده است که پرسپولیس در اختیار او برای واگذاری است، بنابراین مشخص می‌شود باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان نهاد دولتی نیست و توقیف اموال ما طبق پیگیری‌ها زیر سؤال نمی‌رود. 

احترام نگذاشتند
لایحه آقایان در شعبه 37 نیز مبنی بر دولتی بودنشان مورد تأیید قرار نگرفته و ما هم طبق پیگیری‌ها اعلام می‌کنیم باشگاه پرسپولیس اصلا دولتی نیست و فقط خصوصی است. من هم این را اعلام می‌کنم علی‌رغم ادعا و بیانات آقای خواجه‌ورد سخنگوی باشگاه پرسپولیس که از وکلای خوب دادگستری نیز هست مبنی بر اینکه اموال پرسپولیس دولتی است و نمی‌توان آن را توقیف کرد اعلام می‌کنیم که باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان دولتی نیست و بلکه حقوقی است. به نظر من مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس باید به حقوق کشتی‌گیران احترام می‌گذاشتند و تا 10 روز مدارک‌ لازم را به دادگاه انتقال می‌دادند اما این کار را نکردند.

بزرگ ترین اتفاق
انشاء‌الله فردا بزرگ‌ترین اتفاق در چارچوب قانون علیه باشگاه پرسپولیس به جهت مطالبات کشتی‌گیران انجام خواهد شد و انشاء‌‌الله آقایان تا ظهر منتظر باشند تا شاهد اقدامات بعدی ما باشند. ما فقط به دنبال این هستیم که حق کشتی‌گیرانمان را بگیریم البته ما به هیچ عنوان به دنبال این نیستیم که دعوایی با رحیمی داشته باشیم چون ما با باشگاه پرسپولیس طرف هستیم و دعوایی با هیچ شخصی نداریم. ما حق کسانی را می‌خواهیم بگیریم که سال‌ها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در میادین مختلف مثل غلامرضا محمدی، مراد محمدی و کمیل قاسمی به اهتزاز درآوردند اما انشاء‌‌الله تا فردا اتفاقاتی بزرگ برای باشگاه خواهد افتاد.

فروش سهام هم ممنوع می شود
من اگر علیه باشگاه در این مدت حرفی زده‌ام همه با اسناد و مدارک بوده و از مسئولان می‌خواهم اگر مدارکی مبنی بر اینکه کشتی‌گیران طلبی ندارند آن را رسانه‌ای کنند در غیر این صورت احتمال این وجود دارد که خود کشتی‌گیران هم برای دریافت مطالباتشان دست به کار شوند. البته در روزهای آینده همچنین لایحه جلوگیری از نقل و انتقالات سهام باشگاه پرسپولیس را هم تقدیم دادگاه خواهیم کرد تا از فروش این سهام جلوگیری شود. - 

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-25 18:12:01
نظر دهید

۵ نظر
sina
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۰
به مرگم قسم همه اینا کار گودرزی و خادم دستمال کشه.اینا پارسال همه دیدن چی به سر پرسپولیس اوردن تا قهرمان نشه.اساسا اینا از تجنع هوادارا و یه تیم پرهوادار مثل چیز میترسن. فقط اسدقلاله که نور چشمی این عوضیا شده اونم واسه اینه که طرفداراش بخار ندارن
pedram pashayi
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۴
ببین چی بسر پرسپولیس پرافتخارترین و پرطرفدارترین تیم ایران اوردن که هر کس و ناکسی میاد راجعبش حرف میزنه
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۹
پس این رویانیان دیوس کجاست؟ این لقمه ای بود که این مرتیکه تو سفره ما گذاشت؟ پرسپولیس چه کار داشت تیم کشتی داشته باشه تا یه مشت گشنه مفت خور اینطور موی دماغ مابشن؟؟!
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۱
چه گلى به سر پرسپولیس زدى که الان طلبکار شدید... تازه یه پولى هم باید بدید که از برند باشگاه استفاده کردید
حسن
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۱
ورور نزن هیج انی نمی تونی بخوری بول مفت نداریم به شما مفت خورا بدیم تازه یه جیزی هم باید بدین که یه سال از برند ما استفاده کردین،ان دماغ لاشخور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر