فهرست
پیروانی: در یکی دو پست به دنبال بازیکن خارجی هستیم/ تیمی می سازیم که پرسپولیسی ها لذت ببرند/ برای پرسپولیس شرط نگذاشتم
پیروانی: در یکی دو پست به دنبال بازیکن خارجی هستیم/ تیمی می سازیم که پرسپولیسی ها لذت ببرند/ برای پرسپولیس شرط نگذاشتم

پیروانی: در یکی دو پست به دنبال بازیکن خارجی هستیم/ تیمی می سازیم که پرسپولیسی ها لذت ببرند/ برای پرسپولیس شرط نگذاشتم

آی اسپورت - در شرایطی که بسیاری از پرسپولیسی ها تصور می کردند علی دایی برای جایگزینی کریم باقری به سراغ یک گزینه خارجی خواهد رفت، او دوست صمیمی اش افشین پیروانی را به تیم اضافه کرد تا نیمکت این تیم همچنان ایرانی و جوان باقی بماند. افشین سابقه کاپیتانی و حتی سرمربیگری پرسپولیس را دارد و حالا پس از مدتی دوری از فوتبال بار دیگر به کنار زمین بازگشته است. گفتگوی امروز او با فارس در مورد دلیل این اتفاق را بخوانید: 

من عاشق پرسپولیسم

آرزویم این است که بتوانم در کنار علی دایی برای پرسپولیس مفید و موثر باشم. نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم اما من عاشق پرسپولیس هستم و همیشه با بردهای این تیم مثل خیلی از بزرگان خندیده‌ام و با باخت‌هایش غمگین شدم. بالاخره پرسپولیس تیم بزرگی در فوتبال ایران است و میلیون‌ها ایرانی با نتایج این تیم شاد یا دلگیر می‌شوند، پس وظیفه من این بود که به تیم محبوبم خدمت کنم.

چرا کمک مربی شدم؟

فقط نام پرسپولیس دلیلش بود نه چیز دیگر. الان به تنها چیزی که فکر نمی‌کنم همین موضوع است چون می‌خواهم یار پرسپولیس باشم و باری را بتوانم از روی دوش سایر همکارانم در تیم بردارم. دایی به من اعلام کرد که نیاز به کمک تو دارم و من هم برای تیمی که با آن زندگی می‌کنم هیچ شرطی نداشتم و پس از گفت‌وگو با رحیمی در نهایت تصمیم گرفتم به تیمی که عاشق آن هستم کمک کنم. برایم هیچ فرقی ندارد که چه اتفاقی می افتد چون هدف من کمک به نام بزرگ پرسپولیس است.

به تیم امیدوارم

راستش را بخواهید پس از اتفاقات اخیر که از بیرون از شرایط پرسپولیس باخبر شدم نگران بودم آن هم به عنوان یک هوادار اما وقتی دیروز در تمرینات و یک فوتبال درون تیمی حضور پیدا کردم باور کنید وعده بیهوده نمی‌خواهم بدهم اما به بازیکنان و جوانان جویای نام پرسپولیس امیدوار شدم. البته ما در یک یا دو پست به دنبال جذب بازیکنان خارجی هستیم اما این در شرایطی است که بازیکنان خوبی هم داریم و تمرینات منظمی نیز برگزار شده است. هواداران مطمئن باشند همه دست به دست هم می‌دهیم و با کمک آنها تا انشاءالله جایگاه واقعی پرسپولیس را در سه جام به دست آوریم.

سعی می کنیم لذت ببرند

علی دایی آدم بزرگی در این فوتبال است. مطمئن باشید کار کردن من و علی کنار همدیگر طوری خواهد بود که با تمام وجودمان سعی کنیم پرسپولیس سربلند باشد و هوادارانش از این تیم لذت ببرند. هدف ما فقط همین است و فقط از همه هواداران می‌خواهم که تیم محبوب خود را حمایت کنند. چون همیشه ثابت شده وقتی همه در پرسپولیس دست به دست هم دادند توانسته‌اند راحت‌تر به موفقیت برسند. ما به کمک همه چه آنها که الان با ما هستند و نیستند نیاز داریم تا میلیون‌ها هوادار که پشت این تیم هستند، خوشحال شوند

تغییر کم تر، زندگی بهتر!

ما انشاءالله باید از همین اول کار در تمام بازی‌ها با تمام توان‌مان به میدان برویم و فرقی نمی‌کند باید مقابل چه تیمی قرار بگیریم. ولی این را می‌گویم که هدفم این است که مثل دوران فوتبالی‌ام انشاءالله سال خوبی را با کمک هواداران داشته باشیم.یکی از نقاط مثبت امسال پرسپولیس این است که تغییر و تحول کم در این تیم به وجود آمده و اثرات منفی نداریم.امید ما این است که بازیکنان فصل گذشته هم کنار همدیگر بودند و این می تواند به نفع پرسپولیس و اجرای برنامه های مطلوب تاکتیکی و فنی باشد. 

     
آی اسپورت
2014-07-25 19:01:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر