فهرست
یک احتمال غیرمنطقی؛ آبی‌ها هم عمدی محروم شدند؟
یک احتمال غیرمنطقی؛ آبی‌ها هم عمدی محروم شدند؟

یک احتمال غیرمنطقی؛ آبی‌ها هم عمدی محروم شدند؟

آی اسپورت – مجید حسینی و فرشید اسماعیلی با اخطارهایی که امروز در بازی مقابل پیکان گرفتند 3 اخطاره شدند و بازی بعدی تیم‌شان برابر ماشین سازی در تبریز را از دست دادند. بلافاصله بعد از بازی حرف و حدیث‌هایی درباره تعمدی بودن محرومیت این دو برای برای بازی کردن در دربی مطرح شد، درست به همان شکلی که درباره محرومان پرسپولیس شائبه ایجاد شد. اما بررسی کارت زردهایی که این دو بازیکن گرفتند نشان می‌دهد که تعمد آنها در گرفتن کارت زرد از داور خیلی منطقی نیست.

حسینی با خطای پنالتی روی آقاخان کارت زرد گرفت و محروم شد و اگر قرار به تعمدی در گرفتن اخطار بود، می‌توانست خارج از محوطه جریمه و بدون دادن خطای پنالتی این کار را انجام دهد. فرشید اسماعیلی هم با خطایی که انجام داد، مانع از شکل گیری یک حمله خطرناک برای پیکان شد که اگر این خطا را انجام نمی‌داد، ممکن بود پیکان به گل سوم خود برسد و بازی را مساوی کند.

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2017-01-27 19:34:00
نظر دهید

۵ نظر
اسما
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
توهم زدینا!کجاش عمدی بود.خطاهای پرسپولیس ک واقعا ضایع بود عمدیه.
666666
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
تو واقعا کوری ک خطاهای پرسپولیس رو عمدی میدونی
حرف حساب
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۶
از قدیم گفتند: کافر را همه را به کیش خود پندارد! سیدجلال که اولین بارش نبود بابت اعتراض کارت میگرفت متاسفانه این فصل خیلی اعتراض میکنه! طارمی هم مگه احمقه که تو کورس آقای گلی خودش رو عقب بندازه؟ اون هم جلوی صبا که میتونست هت تریک کنه! اینها تراوشات ذهن بیمار عادل کیروشی پوره!!
۴
No One
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۰
اصلاً اخطار گرفتن بازیکنای پرسپولیس عمدی بود، که چی؟
به کسی چه ربطی داره؟
۹
مسعود
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
بازی با ماشین سازی هم مهمه دیگه ههر کی مخروم میشه که عمدی نیست دیگه باو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر