فهرست
گزارش روز: حتی خلعتبری هم از آل نعمه ارزان تر است!
گزارش روز: حتی خلعتبری هم از آل نعمه ارزان تر است!

گزارش روز: حتی خلعتبری هم از آل نعمه ارزان تر است!

آی‌اسپورت‌ ـ بنده خدا احمد آل نعمه مدافع تراکتورسازی که قرارداد یک و نیم میلیارد تومانی اش حالا تبدیل به گران ترین قرارداد رسمی لیگ‌برتر فوتبال ایران شده است.
 امروز باشگاه سپاهان هم در پی اولتیماتوم سازمان لیگ فهرست قراردادهای خود را منتشر کرد که در آن محمدرضا خلعتبری با یک میلیارد و 200 میلیون تومان گرانترین بازیکن سپاهان بود. تازه خلعتبری هزینه رضایت نامه اش را به باشگاه عجمان شخصا پرداخت کرده تا تبدیل به یکی از ارزان ترین بازیکنان امسال لیگ فوتبال ایران بشود!
در فهرست سپاهان نکات جالبی وجود دارد از جمله اینکه لوسیانو پریرا که گفته می‌ شود با 600هزار دلار به سپاهان پیوسته که در لیست سپاهان تنها یک میلیارد تومان دریافتی داشته که 100 میلیون تومان کمتر از هادی عقیلی و فقط 200 میلیون تومان بیشتر از شهاب گردان نیمکت نشین است. عبدالله کرمی بوشهری که یک میلیارد تومان قیمت دارد و ارزان تر از شجاع خلیل زاده و احسان حاج صفی است. به این ترتیب با انتشار فهرست سپاهان دیگر شکی در اینکه آل نعمه گرانترین بازیکن لیگ است باقی نماند. مدافعی که به سن 30 سالگی رسیده و تا قبل از آنکه کی‌روش او را با خود به جام‌جهانی ببرد هرگز به عنوان یک دفاع وسط خوب در فوتبال ایران مطرح نبود.
ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم داده اند تا آل نعمه بالاتراز آندو ، رحمتی و.... رکورددار نقل و انتقالات امسال باشد. شما هم باور کنید!
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-25 19:31:57
نظر دهید

۳ نظر
جمال
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۵
متاسفم واقعا از این همه دروغ اینها مرد نیستن حتی که راستش رو بگن متاسفم
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۳
نویسنده شوت ،عبدالله کرمی دزفولیه.
محمد مسعودنیا
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۱
اول اینکه یکی از کلکای سپاهان مساله بدهی خلعتبری به عجمانه. خلعتبری گفت دو سوم بدهی رو سپاهان داد و یک سوم رو خودم دادم. این قضیه هم باید روی قرارداد خلعتبری لحاظ بشه و نمیدونم چطور همه انقد ساده از کتارش رد میشن. دوم اینکه کرمی دزفولیه نه بوشهری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر