فهرست
گزارش روز: در انتظار پرستاره ترین تراکتور تاریخ/ حمودی و بختیار به تبریز می‌ روند؟
گزارش روز: در انتظار پرستاره ترین تراکتور تاریخ/ حمودی و بختیار به تبریز می‌ روند؟

گزارش روز: در انتظار پرستاره ترین تراکتور تاریخ/ حمودی و بختیار به تبریز می‌ روند؟

آی‌اسپورت‌ ـ خبر وب سایت آی‌اسپورت‌ مبنی بر تخلف گسترده برخی تیم ها در دریافت کارت پایان خدمت سربازی در نهایت با تایید رسمی رئیس سازمان لیگ همراه شد و مهدی تاج اعلام کرد که  بختیار رحمانی و علی حمودی دو بازیکنی هستند که کارت پایان خدمتشان مشکل دارد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ جالب اینجا بود که بختیار رحمانی کاپیتان فولاد که در  گفت‌وگوهای قبلی ادعا می‌ کرد کارت پایان خدمتش هیچ ایرادی ندارد حالا در چرخشی ناگهانی اعلام کرده معافیت تحصیلی گرفته است.
نکته جالب در مورد بختیار این است که موضوع معافیت تحصیلی او مربوط به آخرین روز نقل و انتقالات لیگ‌برتر است و فولادی ها خودشان را آماده کرده بود که این بازیکن را به تراکتورسازی بفرستند. البته این مسئله با پرده پوشی و سانسور خبری گسترده ای همراه بوده است و مسئولان فولاد اجازه نداده اند که بیرون از مجموعه کسی از خبر مطلع بشود. در نهایت کار بختیار (دریافت کارت معافیت تحصیلی و دانشجو ناگهانی او) با موفقیت انجام شده تا بختیار در فولاد بماند اما امروز مهدی تاج اعلام کرده که سازمان نظام وظیفه به موضوع سربازی بختیار و علی حمودی مظنون شده و پرونده این دو بازیکن را مورد بررسی قرار داده اند که این بدان معناست که بختیار در آستانه محرومیت از فولاد قرار دارد.
 اگر چنین اتفاقی رخ بدهد و کارت پایان خدمت سربازی رحمانی باطل بشود او احتمالا با وجود ثبت در دانشگاه به دلیل تخلف قبلی مجبور به ترک فولاد و حضور در یک تیم نظامی است و احتمالا مقصد او تراکتورسازی تبریز خواهد بود. درست مثل علی حمودی که سپاهانی ها امروز مبلغ قراردادش را هم منتشر نکردند تا مشخص بشود کشمکش های این چند هفته و شایعات قبلی احتمالا دلایل واقعی داشته اند.
 در این زمینه منتظر اخبار تکمیلی باشید.
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-25 19:53:24
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۲
مهلت نقل و انتقالات تمام شده. یا باید برن لیگ 1 نیروی زمینی بازی کنن یا باید برن سربازی. هر چند که پارتی بازی میشه آخرش.
-
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۹
بات موافقم.
تراختورچی
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۸
دوست عزیز خدمت سربازی وقت نقل و انتقالات مربوط نمیشه
سعید
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۰
قطعا میرن تراکتور سازی چون نیروی دریایی برش لازم رو نداره همونطور که تراکتور دو تا بازیکن ملوان رو با وجود اینکه قرارداد دوساله با ملوان داشتند با دور زدن قانون جذب کرد و داد ملوانی ها هم به جایی نرسید .
ملوان به بازیکنی مثل ثاقبی و پور رحمت الله دو فصل زمان داد و بهای اشتباهات و کم تجربگیشون رو داد اما وقتی باید از اونها استفاده می کرد تراکتور سازی با کمک یه دلال معروف اونها رو به اسم سرباز جذب کرد و نکته جالب اینه که ملوان خودش تیم نظامیه .
اصولا دوستان تراکتوری هم خوب بودجه می گیرند و هم بازیکن سرباز و اصولا همه چیز رو با هم می خوان و آخرش هم همه رو به توطئه علیه تیمشون محکوم می کنند .
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۵
من موندم چطور اینا معافیت پزشکی گرفتن!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر