فهرست
استقلال و کابوس مدافعان میانی/ دست خالی امیر در آستانه ی لیگ چهاردهم
استقلال و کابوس مدافعان میانی/ دست خالی امیر در آستانه ی لیگ چهاردهم

استقلال و کابوس مدافعان میانی/ دست خالی امیر در آستانه ی لیگ چهاردهم

آی اسپورت- تیم استقلال در آستانه ی آغاز مسابقات لیگ برتر با بحران مصدومیت مدافعان میانی اش روبرو شده است و امیرحسین صادقی و حنیف عمران زاده به طور همزمان دست امیر قلعه نویی را خالی گذاشته اند.
به گزارش آی اسپورت حنیف عمران زاده در اردوی ترکیه با مصدومیت مواجه شد و در ابتدا به نظر می رسید با مشکلی جدی مواجه نباشد، اما آزمایش هایی که از پای وی گرفته شد نشان داد که وی حداقل 6 هفته دور از میادین فوتبال خواهد بود، حتی این شایعه در اردوی آبی پوشان وجود دارد که حنیف شاید تا نیم فصل هم بازی های تیمش را از دست بدهد.

از طرفی امیرحسین صادقی هم درد کهنه ای در ناحیه شکمش داشته و استقلالی ها امیدوار بودند مانند ماه های گذشته بتوانند صادقی را با دارو درمان کنند. اما گویا پزشکان تشخیص داده اند مدافع ملی پوش استقلال باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و او هم حداقل 6 هفته از میادین به دور باشد. همین غیبت هم زمان دو مدافع میانی استقلال این روزها حسابی افکار قلعه نویی را پریشان کرده است و او از این هراس دارد که در هفته های ابتدایی لیگ برتر، از همین ناحیه ضربه بخورد و تیمش وارد حاشیه شود. چه آنکه شب گذشته خط دفاعی استقلال بدون صادقی و حنیف بسیار آسیب پذیر نشان می داد.

هم چنین پس از آنکه قلعه نویی احمد جمشیدیان را از تیمش کنار گذاشت، قصد ندارد بازیکن دیگری را از لیست تیمش خط بزند و از این سو ، پیوستن سید محسن حسینی به استقلال منتفی است. تنها راه باقی مانده برای امیر قلعه نویی جذب یک بازیکن زیر 23 سال است که به نظر آبی ها با یک بازیکن رده ی امید سایپا صحبت کرده اند و شاید این بازیکن که هنوز نامش علنی نشده به استقلال بپیوندد. 

در هر صورت آبی ها باید فصل جدید لیگ برتر را با مگوییان و یک مدافع نه چندان نام آشنا آغاز کنند ، ضمن آنکه خیال آنها از درون دروازه هم اصلا راحت نیست . باید منتظر ماند و دید استقلالی ها این خلا را در فاصله ی یک هفته مانده به شروع مسابقات چگونه پر خواهند کرد؟! 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-25 20:10:56
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۵
با آندو و امید هیچ غمی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر