فهرست
گلرهای جدید: خرید از جنس کلین‌شیت!
گلرهای جدید: خرید از جنس کلین‌شیت!

گلرهای جدید: خرید از جنس کلین‌شیت!

آی اسپورت- در روزهای نقل و انتقالات تیم ها برای خریدهای جدید خود تلاش زیادی کردند. پرسپولیسی ها از خرید سروش رفیعی به وجد آمدند و استقلالی ها هم از جذب آندرانیک تیموریان و سرور جپاروف راضی بودند. هر چند چند روز بعد مشخص شد این خریدها پوچ است. تیم های دیگر هم بیکار ننشستند. سیاه‌جامگان، ماشین سازی، سایپا و استقلال خوزستان تیم هایی بودند که در نیم فصل حضور فعالی داشتند. 

در این میان با نگاهی که به پنج هفته ای که از دور رفت می گذرد مشخص می شود تیم هایی که در این مدت دروازه‌بان جدید به خدمت گرفتند حسابی سود کردند. گلرهای جدید تیم‌ها در جمع بهترین خریدهای نیم فصل قرار می گیرند.

حامد لک/ سایپا

یک خرید عالی برای حسین فرکی که به سایپا کمک کند از رتبه پانزدهم جدول خود را تا رده یازدهم بالا بکشد و از خطر فرار کند. لک در پنج دیداری که برای سایپا به میدان رفته است فقط یک گل دریافت کرده است و در چهار بازی اخیر هم دروازه تیمش را بسته نگه داشته است. این دروازه‌بان در دور رفت برای صبا بازی می کرد که با آن تیم در پایین جدول قرار گرفت اما با یک انتقال عالی هم به خودش کمک کرد و هم تیم جدیدش.

سایپا در تقویت تیمش در نیم فصل کاملا موفق بود و دیگر خریدهای جدیدش هم موفق ظاهر شدند.

آمار حامد لک در تیم جدیدش:۵ بازی، یک گل خورده، ۴ کلین شیت

 

محسن فروزان/ صبا

فروزان پس از یک نیم فصل بازی در لیگ دسته اول چند هفته ای قبل راهی صبا شد تا جای خالی فروزان را پر کند. او یک دروازه‌بان فوق العاده برای تیم جدید بوده است. فروزان در چهار بازی دروازه‌بان صبا بوده که در سه بازی موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد. بازی‌های خوب فروزان به صبا کمک کرد تا به وضعیت خود سامان دهد.

صبا قبل از حضور فروزان در هفت بازی پشت سر هم باخته بود اما با آمدن این بازیکن در سه بازی، از چهار مسابقه کلین شیت کرد و ۷ امتیاز کسب کرد. ۷ بازی صفر امتیاز و بعد ۴ بازی، ۷ امتیاز است. فروزان و لک را می‌توان بهترین خریدهای نیم فصل لیگ دانست.

آمار محسن فروزان در تیم جدیدش: ۴بازی، ۳کلین‌شیت، ۲ گل خورده

 

ناصر سالاری/ صنعت نفت آبادان

پس از جدایی پر حرف و حدیث حسن هوری از صنعت نفت آبادان، فیروز کریمی دست به دامن دروازه‌بان پارس جنوبی شد. ناصر سالاری هم حسابی کریمی را روسفید کرد. این دروازه‌بان در دو بازی مقابل سپاهان و نفت تهران گلر صنعت بود و گلی هم دریافت نکرد. این در حالی است که هوری در ۱۸ بازی ۱۸ گل دریافت کرده بود.

آمار ناصر سالاری در تیم جدیدش:بازی، ۲ کلین شیت، بدون گل خورده

 

مسعود همامی/سیاه‌جامگان

سیاه‌جامگان دیگر تیمی بود که در نیم فصل دروازه‌بان جدید به خدمت گرفت. دروازه‌بان این تیم هم مانند سه تیم بالا عملکرد مثبتی داست. همامی در دو بازی اخیری که درون دروازه سیاه‌جامگان ایستاده یک گل دریافت کرده است و سیاه‌جامگان این بازی ها را نباخته است.

آمار مسعود همامی در تیم جدیدش:۲ بازی، یک کلین شیت، یک گل خورده.

 

90tv

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-02-05 14:11:00
نظر دهید

۱ نظر
معین
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
سالاری واقعا خوب نشون داده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر