فهرست
بایرن و اتلتیکو جدی ترین مشتریان آنتوان گریزمان
بایرن و اتلتیکو جدی ترین مشتریان آنتوان گریزمان

بایرن و اتلتیکو جدی ترین مشتریان آنتوان گریزمان

آی اسپورت - آنتوان گریزمان مهاجم تیم ملی فرانسه یکی از چهره های برتر این تیم در جام جهانی برزیل بود. این بازیکن جوان که عضو تیم سوسیه داد است دوشنبه آینده به تمرینات این تیم اضافه خواهد شد.

با این وجود خود باشگاه هم می داند که حفظ این بازیکن تا چه اندازه دشوار است . درخشش در جام جهانی کافی بود تا یک لیست بلندبالا از پیشنهادات به سمت ایجنت این بازیکن سرازیر شود.

البته قبل از جام جهانی نیز زمزمه هایی مبنی بر ترک سوسیه داد و پیوستن به تیمی بزرگتر شنیده می شد، اما حالا بر تعداد این تیم ها افزوده شده است.

رقم فسخ قرار داد این بازیکن 30 میلیون یورو است و از بایرن به عنوان جدی ترین مشتری گریزمان نام برده می شود. بایرنی ها حاضرند تا این مبلغ را به سوسیه داد بپردازند.

اما در داخل اسپانیا نیز این بازیکن یک مشتری بسیار جدی دارد. اتلتیکو مادرید پس از جدایی سه مهاجم خود و به خدمت گرفتن ماندزوکیچ به شدت به دنبال خرید یک مهاجم دیگر است. از گریزمان به عنوان یکی از گزینه های چولو سیمئونه یاد می شود.

به غیر از بایرن و اتلتیکو ، موناکو و تاتنهام نیز معروفترین باشگاه هایی هستند که خواهان به خدمت گرفتن این جوان فرانسوی هستند.

آنتوان، تابستان شلوغی را می گذراند اما آنچه مسلم است سال آینده دیگر او را در سن سباستین نخواهیم دید

     
آی اسپورت
2014-07-25 20:40:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر