فهرست
تعویق ال کلاسیکو؛ دمبله هم می‌رسد
تعویق ال کلاسیکو؛ دمبله هم می‌رسد

تعویق ال کلاسیکو؛ دمبله هم می‌رسد

آی اسپورت - عثمان دمبله ستاره فرانسوی باشگاه بارسلونا قادر خواهد بود تا در بازی ال کلاسیکو برای تیم کاتالان به میدان برود. با به تعویق افتادن زمان برگزاری دیدار دوتیم بارسلونا و رئال مادرید، اتفاق خوبی برای دمبله رخ خواهد دادو او قادر خواهد بود تا در بازی ال کلاسیکو که با تعویق برگزار خواهد شد در خدمت ارنستو والورده سرمربی تیمش باشد.

عثمان دمبله به خاطر کارت قرمزی که در بازی تیمش مقابل سویا از داور بازی دریافت کرده بود، دو جلسه از همراهی بارسا محروم شده بود ودرصورتی که ال کلاسیکو در روز 26 اکتبر برگزار می شد، او به دلیل محرومیت قادر به حضور در آن بازی نبود. اما حالا و طبق اعلام مقامات فوتبالی و ارشد اسپانیا، بازی ال کلاسیکو در روز 26 اکتبر در نوکمپ، تعویق شده و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شده است که سران دو باشگاه باید درمورد تاریخ این بازی تصمیم گیری کنند.

اما این تعویق حسابی به نفع عثمان دمبله خواهد بود؛ چرا که می تواند دو جلسه محرومیتش را در بازیهای بارسلونا مقابل ایبار (درروز 19 اکتبر ) و بازی تیمش مقابل رئال وایادولید (درروز 29 اکتبر) پشت سربگذارد و در نتیجه در بازی آتی ال کلاسیکو حضور بیابد.

البته این تعویق خبر خوبی هم برای رئالی ها خواهد بود؛ چرا که گرت بیل و لوکا مودریچ که این روزها مصدوم هستندنیز قادر خواهند بود تا به روزهای اوجشان برگشته و رئال را در مصاف با بارسلونا همراهی کنند. اما درصورتی که بازی ال کلاسیکو در روز 26 اکتبر برگزار می شد، حضور این دو ستاره در آن بازی با ابهامات بزرگی روبرو بود.

     
آی اسپورت
2019-10-18 11:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر