فهرست
طعنه روز: ما توصیه به شارلاتان بازی نمی‌کنیم!
طعنه روز: ما توصیه به شارلاتان بازی نمی‌کنیم!

طعنه روز: ما توصیه به شارلاتان بازی نمی‌کنیم!

آی اسپورت – افشین پیروانی در آخرین مصاحبه اش همچنان اصرار دارد که در صورت لغو لیگ نوزدهم پرسپولیس باید به عنوان قهرمان این فصل معرفی شود اما مسئولان و هواداران سایر تیم ها چنین اعتقادی ندارند. جلال امیدیان مربی سپاهان هم یکی از آنهاست که پاسخ پیروانی را داده و البته طعنه هایی هم به سرپرست پرسپولیس زده است. او می گوید: «روز گذشته صحبت‌هایی از سمت آقای پیروانی مطرح و منتشر شد که قبل از هر چیزی مایه شرمساری جامعه فوتبال ایران است. درست در زمانی که مردم ایران با انبوه مشکلات معیشتی، دغدغه سلامت و دور ماندن از ویروس کرونا را دارند باید در رسانه‌ها شاخ و شانه کشیدن مسئولان یک تیم خاص را ببینند و بشنوند که تنها به فکر توشه خود از این شرایط خطرناک هستند که در این شرایط نه تنها این جام که حتی جامهای معتبر بین المللی هم برای ما اهمیتی ندارد در زمانیکه سلامتی یک انسان در میان است. در اینجا نمی‌خواهم به شما یادآوری کنم و کم اطلاعی شما را به رخ بکشم که تیم اول و قهرمان نیم فصل چگونه و بعد از انجام چند بازی مشخص می‌شود که جدول پایان هفته پانزدهم را نیز منتشر شده است. می‌خواهم به شما یادآوری کنم در ابتدای فصل قهرمان سوپر جام از یک قانون یک شبه درآمد و حق تیم سپاهان ضایع شد. اما هیچکس اعتراضی نکرد چون نمی‌خواستیم حاشیه‌های همیشگی بازی‌های پرسپولیس با اکثر تیم‌های لیگ برتر آسیبی دیگر به طرفداران فوتبال برساند.»

امیدیان طعنه ای هم به پیروانی می زند که ظاهرا به فیلم تازه منتشر شده از او در رختکن پرسپولیس است که در آن به عنوان کاپیتان پرسپولیس همبازیانش را به شارلاتان بازی و چرکبازی در زمین توصیه می کند. امیدیان می گوید: «در آخر باید به پیشکسوت محترم پرسپولیس بگویم ما قبل از هر بازی جای توصیه به چرک‌بازی و شارلاتان بازی با ذکری، خداوند و ائمه را یاد می‌کنیم و از بازیکنان می‌خواهیم مراقب سلامت خود و بازیکنان دیگر باشند.»

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2020-04-09 20:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
عارف
پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹، ۲۲:۳۰
سکه لای گز آب مسموم خرید داور نمونه شون هم محسن قهرمانی هند هزار درصدی کیروش تو بازی با استقلال پنالتی الکی تو نیمه نهایی حذفی جلو پرسپولیس دوسال پیش هم که داشتین به دسته دو می رفتین که دارو دسته تاج نذاشتن کلا بنای کارخانه فولاد مبارکه با حقه بازی هست طرح اصلی فولاد بندرعباس بود که بعد از انقلاب با لابی اصفهانی از بندر عباس دزدیدن الان هم که از تونلهای مخفی آب کوهرنگ رو میدزدن
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر