فهرست
ماروتا: هیچ احتمالی برای جدایی ویدال از یووه وجود ندارد
ماروتا: هیچ احتمالی برای جدایی ویدال از یووه وجود ندارد

ماروتا: هیچ احتمالی برای جدایی ویدال از یووه وجود ندارد

آی اسپورت- جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس، تاکید کرد که این باشگاه برنامه ای برای فروش آرتورو ویدال ندارد و تایید کرد که متعجب خواهد شد اگر ویدال بخواهد در تابستان این باشگاه را ترک کند.

از منچستریونایتد به عنوان مشتری اصلی ویدال نام برده می شد اما این ستاره شلیایی روز گذشته اعلام کرد که مطمئنا راهی الدترافورد نخواهد شد اما هنوز از ماندنش در یووه مطمئن نیست. هرچند ماروتا معتقد است از صحبت های ویدال بد برداشت شده است.

او به خبرنگاران گفت:\" این خیلی ساده است. ویدال سال گذشته قراردادش را با ما تمدید کرد. این به معنای آن است که می خواهیم از همکاری ادامه داشته باشد. او دلیلی برای جدایی ندارد. او روز گذشته مصاحبه ای عجولانه داشت که از آن بد برداشت شد.

می توانم تایید کنم که ویدال از بودن با ما راضی است و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. او از ناحیه زانو آسیب دیده بود و برای رسیدن به جام جهانی عجله کرد. به همین دلیل کمی طول می کشید تا آمادکی اش را به دست بیاورد. کسی نمی تواند در مورد کیفیت او تردیدی داشته باشد و همین طور در مورد علاقه او به یووه.\"

ماروتا در پاسخ به این سوال که آیا متعجب خواهد شد اگر ویدال از یوونتوس جدا شود، گفت:\" بی تردید. احتمال خیلی کمی وجود دارد. با توجه به علاقه مندی او به یووه، من آن احتمال کم را هم در نظر نمی گیرم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-25 23:19:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر