فهرست
آلگری: شکست مقابل لوچنتو اتفاق مهمی نیست
آلگری: شکست مقابل لوچنتو اتفاق مهمی نیست

آلگری: شکست مقابل لوچنتو اتفاق مهمی نیست

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی جدید یوونتوس، اعلام کرد که شکست در اولین تجربه حضورش روی نیمکت این تیم، موضوع نگران کننده ای برای او نیست.

آلگری هفته گذشته جانشین آنتونیو کونته روی نیمکت یوونتوس شد و در اولین تجربه هدایت بیانکونری، تیمش امروز با نتیجه 3-2 مقابل تیم آماتور لوچنتو شکست خورد؛ نتیجه ای که می تواند فشار روی این مربی را افزایش بدهد اما خود او چنین اعتقادی ندارد.

او به خبرنگاران گفت:\"این بیشتر یک تمرین بود تا مسابقه. من می خواستم ببینم که چه بازیکنانی را باید نگه دارم و چگونه باید بازی کنیم. ما بعد از تنها دو روز تمرین متمرکز به این مسابقه پا گذاشتیم، بنابراین پاهایمان توان رقابت نداشت. من انتظار داشتم که در چند روز اول شرایط اینگونه پیش برود، اما جو فوق العاده ای بر تیم حاکم است و همه می خواهند به سختی تلاش کنند. از روز دوشنبه کار اصلی ما آغاز می شود و اولین بازی رسمی ما در برابر چزه نا خواهد بود.

قرار نیست به شکل کامل تفکرات مربی قبلی را در تیم نابود کنیم، اما به هرحال من هم تغییرات خاص خودم را دارم. مشخص است که کونته تفکرات خاص خودش را داشته است، اما در فوتبال همه چیز قابل تغییر است. \"

آینده آرتورو ویدال یکی از موضوعاتی است که این روزها طرفداران یوونتوس را نگران کرده اما آلگری تاکید کرد که خیالش از ماندن این ستاره شیلیایی راحت است.

\" من در مورد او نگران نیستم؛ او بازیکن یوونتوس است و خیال من راحت است. من پیشتر نیز با او صحبت کرده ام مانند کاری که با تمام بازیکنانی که در اختیار داشته ام.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-26 00:02:47
نظر دهید

۱ نظر
بارانداز
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۵
آلگری یوونتووس رو هم بدبخت میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر