فهرست
گزارش روز: قلعه نویی و ابهام در انتخاب شماره یک/ سه دروازه بان در یک سطح!
گزارش روز: قلعه نویی و ابهام در انتخاب شماره یک/ سه دروازه بان در یک سطح!

گزارش روز: قلعه نویی و ابهام در انتخاب شماره یک/ سه دروازه بان در یک سطح!

آی اسپورت- تیم استقلال با از دست دادن سید مهدی رحمتی و سید حسین جسینی اقدام به جذب 3 دروازه بان جدید کرد تا پس از سال ها در درون دروازه تغییراتی را به وجود بیاورد. 
اما با همه ی اینها در فاصله ی یک هفته تا آغاز رقابت های لیگ برتر ، امیر قلعه نویی مطمئن نیست کدام دروازه بان را به عنوان دروازه بان اول تیمش انتخاب کند.
اصلی ترین گزینه برای بدست آوردن جایگاه اول دروازه استقلال، محسن فروزان است که از تیم گسترش فولاد به تراکتورسازی و پس از آن به استقلال پیوست. فروزان اگر در روز خوبش باشد می تواند خیال ژنرال را از دروازه ی تیمش راحت کند، اما مشکل اینجاست که فروزان هنوز به آمادگی صد در صد نرسیده است و شاید در ابتدای فصل با یک اشتباه ، جوی منفی علیه خودش ایجاد کند و خاطره میثاق معمارزاده را زنده کند. همین باعث شده شک و تردیدها درباره ی این دروازه بان زیاد شود. از طرفی داسیلوای برزیلی هم به عنوان اولین نمایش در برابر تراکتورسازی، بسیار نا مطمئن و تا حدودی نا امید کننده ظاهر شد . هر چند بازی دادن این بازیکن در آخرین بازی دوستانه پیش از شروع لیگ، ممکن است نشان از فیکس بودن این دروازه بان در دیدار برابر راه آهن داشته باشد.

و در آخر سومین دروازه بان استقلال هم فرزین گروسیان نام دارد که جزو سهمیه امید استقلال محسوب می شود، اما این بازیکن در دیدار برابر ملوان بسیار درخشان ظاهر شد و نشان داد علی رغم سن و سال کمش، اصلا کم تجربه نیست.
به هر حال می توان گفت هر سه دروازه بان استقلال در لیگ چهاردهم در یک سطح قرار دارند و امیر قلعه نویی کار مشکلی برای انتخاب یکی از آنها به عنوان دروازه بان اول دارد.
به نظر شما، امیر قلعه نویی کدام یک از این دروازه بانان را باید به عنوان دروازه بان اول تیمش انتخاب کند؟!

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-26 01:38:12
نظر دهید

۷ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۵۵
گروسیان کجا مقابل ملوان درخشان بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی با ملوان همه خروج هاش اشتباه بود..... گل هم روی اشتباه خودش توی خروج اشتباهش بود.
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۵۷
نه گروسیان و نه داسیلوا در حد استقلال نیستن. شاید محسن فروزان بتونه مشکل رو حل کنه
rafe
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۶
فقط فروزان
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۲
از دست دادن رحمتی اشتباه بود..... هیچ کدوم ازا ین 3 دروازه بان در سطح رحمتی نیستن
Navik7
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۵
داسیلوا افتضاح بود خداوکیلی
mehdi
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۳۱
داسیلوا به احتمال زیاد،گلر شماره یکه!
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۴
فروزان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر