فهرست
بکام : رئال تا اینجا دو خرید عالی داشته است / بازی کردن برای مادرید لذت دیگری داشت
بکام : رئال تا اینجا دو خرید عالی داشته است / بازی کردن برای مادرید لذت دیگری داشت

بکام : رئال تا اینجا دو خرید عالی داشته است / بازی کردن برای مادرید لذت دیگری داشت

آی اسپورت - دیوید بکام بازیکن سابق رئال مادرید امروز از تمرینات این تیم در لس آنجلس دیدن کرد. این به نوعی یک تجدید دیدار با دو همبازی سابقش در رئال یعنی کاسیاس و راموس نیز بود.

او در طی این دیدار از آمدن خامس رودریگس تمجید کرد و آن را خریدی عالی برای کهکشانی ها دانست.بکهام با تک تک بازیکنان به خوش و بش پرداخت و فتح لادسیما را به آنها تبریک گفت.

ستاره سابق یونایتد و رئال در حاشیه این دیدار در یک مصاحبه عنوان داشت: \"می دانم که لادسیما چه اهمیتی برای باشگاه داشت و برای آنچلوتی ، رئیس باشگاه ، بازیکنان و هواداران بسیار خوشحال شدم. واقعا باورنکردنی بود.

فصل به شکل فوق العاده ای برای رئال به پایان رسید . من با رئال، لالیگا را بدست آورده ام و می دانم که فتح جام با مادرید چه اندازه خاص است. نمی توانم تصور کنم که اگر با رئال دسیما را فتح می کردم چه احساسی به من دست می داد.\"

وی ادامه داد : \" بازی با مایورکا در هفته آخر فصل 2006-2007 را هرگز فراموش نمی کنم. همیشه از دیدن بازی های رئال لذت می برم. هرچند بای کردن برای این تیم لذت دیگری داشت \"

بکام در مورد خرید های این فصل رئال تا بدینجا گفت : \" رئال با خرید های جدیدش به خوبی تقویت شده است. این باشگاه همیشه به دنبال بازیکنانی متفاوت و ویژه است.خامس بازیکن بسیار بزرگی است. جام جهانی فوق العاده ای داشت و بهترین گل جام را به ثمر رساند. هم کروس و هم خامس می توانند باعث قدرتمندتر شدن رئال شوند \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-26 01:44:53
نظر دهید

۱ نظر
666666
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۷
خودش رئالیه ولی هر3 پسرش سخت طرفدار بارسا و عاشق مسی هستن.همیشه لباس مسی بارسا می پوشن!!حتی تو جام جهانی هم لباس مسی آرژانتین پوشیده بودن!!!الان به باباشون میگن جرا اونسال نرفتی به بارسا؟!ولی بهتر نیومد چون ما جادوگر قرن یعنی رونالدینیوی عزیز رو بجاش آوردیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر