فهرست
مورد ویژه آنچلوتی؛ حمایت از کی روش
مورد ویژه آنچلوتی؛ حمایت از کی روش

مورد ویژه آنچلوتی؛ حمایت از کی روش

آی اسپورت – شکست تحقیرآمیز ۶-۱ کلمبیا در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی باعث شد که انتقادات نسبت به کارلوس کی روش به اوج خود برسد و حتی بسیاری از هواداران تیم ملی کلمبیا خواستار برکناری سرمربی پرتغالی شدند؛ این در حالی است طی ساعات گذشته برخی از شایعات پیرامون احتمال قطع همکاری فدراسیون فوتبال کلمبیا و کارلوس کی روش نیز به گوش رسیده است.

اما در میان همه این انتقادات سرمربی ایتالیایی باشگاه اورتون یعنی کارلو آنچلوتی به دفاع از همکار خود پرداخته است. آنچلوتی ضمن اشاره به تجربه بالای کارلوس کی‌روش تاکید کرده که هرگز به هدایت تیم ملی کلمبیا فکر نمی کند.

کارلو آنچلوتی در این باره گفت: " این شایعات مطرح می‌شود زیرا من در آنجا نیستم. من هرگز به کلمبیا نرفته ام اما آنجا را دوست دارم. خامس رودریگز، یری مینا و داوید اوسپینا از تیم من به آنجا دعوت می شوند. کلمبیا مربی بسیار خوبی دارد. کارلوس کی‌روش تجربه بالایی دارد که همه مربی ها از این فاکتور برخوردار نیستند. در هر بازی این امکان وجود دارد که شما شکست بخورید. آنچه من می‌گویم این است که آنها باید به این مربی اعتماد کنند چرا که به خوبی او را می شناسم. او به واسطه دانش و تجربه خود می‌تواند یک دوران خوب را برای کلمبیا رقم بزند و نتیجه بگیرد."

۸    
آی اسپورت
2020-11-19 22:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر