فهرست
بونجاح شبیه سوما و خریبین؛ ناکامی در مهار تیرانداز
بونجاح شبیه سوما و خریبین؛ ناکامی در مهار تیرانداز

بونجاح شبیه سوما و خریبین؛ ناکامی در مهار تیرانداز

آی‌اسپورت- ستاره السد مقابل پرسپولیس برخلاف آن چیزی که تصور می‌شد، ژاوی نبود و مهاجم الجزایری این تیم دو گل را وارد دروازه بیرانوند کرد. هر ۴۰ دقیقه یک گل. این عملکرد بغداد بونجاح در دو بازی ابتدایی السد در لیگ قهرمانان آسیاست. بازیکنی که در بازی قبلی در دقیقه ۶۰ به میدان آمد و تا دقیقه ۹۰ دو گل زد و در بازی مقابل پرسپولیس هم ۲ گل دیگر را وارد دروازه حریف کرد. در حالی که قبل از بازی با السد تمام حواس‌ها معطوف ژاوی بود و بیشتر روی او تمرکز شده بود و خیلی‌ها اعتقاد داشتند که ماموریت اصلی پرسپولیس از کار انداختن مغز متفکر السد است اما در این بازی هم مانند بازی قبل بغداد بونجاح بود که برگ برنده السدی‌ها بود. پرسپولیسی‌ها قطعا بازی اول السد مقابل الوصل را آنالیز کرده و می‌دانستند که بونجاح با وجود حضور ۳۰ ‌دقیقه‌ای خطرناک‌ترین مهاجم این تیم بوده است.

نمودار
نمودار

السد در بازی قبل ۵ شوت داخل چارچوب داشت که ۴ شوت سهم بونجاح بود و ۵۰درصد آن تبدیل به گل شد. اتفاقی که در این بازی هم تکرار شد و پرسپولیسی‌ها نتوانستند این مهاجم الجزایری را مهار کنند. این اتفاقی است که البته برای پرسپولیسی‌ها در آسیا جدید نیست. آن‌ها در مقابل تیم‌هایی که یک ستاره داشتند به مشکل خورده و از پس مهار تک ستاره حریف برنیامده‌اند. سال گذشته در بازی رفت مقابل الریان، تاباتا مهاجمی بود که خطرناک‌ترین مهاجم تیمش بود و توانست ۲ گل به پرسپولیس بزند. الاهلی، عمرسوما را داشت که در همان دقیقه دوم بازی رفت دروازه پرسپولیس را باز کرد و الهلال و خریبین و هت‌تریک او در بازی برگشت هم که تلخ‌ترین خاطره پرسپولیسی‌هاست.

نمودار 1
نمودار 1

البته پرسپولیس در بازی برگشت توانست بجز خریبین این بازیکنان را مهار کند اما در اولین بازی مقابل این ستاره‌ها ناموفق بوده است. در این بازی هم اتفاق بازی رفت تکرار شد. السدی‌ها هفت شوت در چارچوب داشتند که شش شوت را بونجاح زد، سه تا به دروازه رسید و دو شوت تبدیل به گل شد. نکته جالب این است که تعداد شوت‌های این بازیکن با مجموع شوت‌های بازیکنان پرسپولیس تا دقیقه ۹۰ و قبل از گل این تیم برابر بوده است.

نود

 

۱۴ ۶  
آی اسپورت
2018-02-20 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
بونجاح هستم از السد
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
من کابوس جدید لنگیها هستم.
سلطان
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
زیاد خرکیف نشید اولن این تیم دوم الهلال بود با 6 بازیکن غایب بعدش هم بازیکن حریف خودش به تیمش گل زد بعد دروازبانشون اخراج شد کیسه ارزه نداشت به این تیم داغون گل بزنه حاضرم قسم بخورم همین تیم السد اگه بجای ما الان با کیسه بازی میکرد کمتر 6 تا بهش نمیزد این باخت در این مقطع برای پرسپولیس لازم بود قشنگ معلوم بود بعضی از بازیکنا مغرور شده بود و تو باد اون برد هفته قبل خواب بودن به انشالله تو دربی هم کیسه رو لوله میکنیم هم جشن قهرمانی میگیریم شماها فعلا با این باخت ما شادی کنید
۴
خاطره الهلال
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
خههه سلطون اسکول شماها هم تو باد بردن تیم درپیت نسف قارچی بودید و خر کیف بودید که امروز با 3 گل السد پارتون کرد و آقای گل جدید درست کردید. تیم منفور تر از لنگ مگه تو دنیا هست.
کوهیار
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
برانکو شبیه برانکو و ربیع خار شبیه ربیع خار بود..........از روزی که خالیفسور دلال حسود برادر بی کارشو آورد پرسپولیس و عملا دلالی و لابی کرد حالا همه عالم و آدم میدونن ربیه خار و ماهینی صفرن خودتم میدونی ولی حق دلالیه دیگه
خربین
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
بله.بغداد را میشناسم.پسر با استعدادی هست و میتونه بازم بکنه تو حلق برانکو
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
از این باید بگم خاطره بازی با السد: بغداد بونجاح و سه قلوها
خخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر