فهرست
عصبانیت نکونام؛ حالا استقلال با AFC طرف است
عصبانیت نکونام؛ حالا استقلال با AFC طرف است

عصبانیت نکونام؛ حالا استقلال با AFC طرف است

آی اسپورت- جواد نکونام سرمربی خونه به خونه امروز در حاشیه تمرین تیمش یک کنفرانس خبری برگزار کرد. خبرنگاران از او سوالات متعددی پرسیدند. اما یکی از مهم‌ترین سوالات مطرح شده مربوط به ماجرای مطالبات او از باشگاه استقلال بود. ماجرایی که کمی بیخ پیدا کرده و و باعث عصبانیت کاپیتان سابق این تیم شده.

همه پولم را می‌خواهم

به باشگاه نامه زده‌ام، اما جوابی نگرفته‌ام و به کمیته انضباطی شکایت کردم. اگر روزی که از AFC نامه‌ای برسد و بخواهند من را رودروی مردم قرار دهند، من هم کارم را بلدم و می‌دانم چه چیزهایی باید بگویم. هر کاری کردیم که با باشگاه تعامل داشته باشیم، اما نشد. تقاضای من از روز اول این بود که مالیاتم را بپردازند، طلبم را می‌بخشم، اما این کار را نکردند و الان همه پولم را می‌خواهم. همه می‌دانند من استقلالی هستم، اما این باعث نمی‌شود بی‌احترامی آنها را بی‌جواب بگذارم. به من بی‌احترامی شده و می‌دانم نامه‌ها به دست‌شان رسیده است.

بعدا مرا مقصر ندانند

مسئولان استقلال دیگر با من طرف نیستند و با AFC طرف هستند. وقتی نامه رسید، آقایان مصاحبه نکنند و نگویند می‌خواهند استقلال را حذف کنند. ما استقلالی هستیم و نمی‌خواهیم این تیم حذف شود، اما جلوی بی‌احترامی‌ها را می‌گیرم. ما فوتبالی هستیم و قرار نیست کسی از راه رسید و مدیرعامل استقلال شد، پاسخ ایمیل، پیامک و وکیل من نکونام با این همه سابقه را ندهند. اینها بی‌احترامی کرده‌اند و باید جوابش را ببینند. مردم باید بدانند که مدیران استقلال می‌آیند و می‌روند و دل‌شان به حال تیم نمی‌سوزد. هر کسی رفته با بدهی تیم را تحویل داده است. من قطعا حقم را می‌گیرم و راهش را بلدم. الانم بحث بی‌احترامی است.

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-01-03 12:59:00
نظر دهید

۲ نظر
farhad
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۹
نوچه های امیرقلعه یه عمر استقلالو زدن ـ حالا شده نوبت نوچه های فتح الله ـ بیچاره استقلال و هواداراش ـ درد و بلای هرچی خارجی با معرفت مثل سامویل و جانواریو بخوره تو سر این دلالهای بی سواد
۶ ۱
استقلالی واقعی
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
این لاشخور همونیه که شب دربی با آندو تیم رو ول کردن و فصل سیزدهم انقد حاشیه برای مدافع عنوان قهرمانی درست کردن که اون تیم پنجم شد!حالا هم که تیم آرامش پیدا کرده و افتاده روی دور بردن و خوب بازی کردن باز این از راه میرسه و...چقد خوشحالم که نذاشتن با پیراهن استقلال خداحافظی کنه.هرکسی این لیاقت رو نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر