فهرست
سوال روز: آیا تمرینات صبا در قم می ماند؟
سوال روز: آیا تمرینات صبا در قم می ماند؟

سوال روز: آیا تمرینات صبا در قم می ماند؟

 آی اسپورت- اینکه تمرینات صبا پس از شش سال در قم آغاز می شود، خبر تکراری است که چندین بار در ماه های اخیر شاهد آن بودیم ولی گویا مسئولان این باشگاه شرایط را برای استقرار کامل تیم فوتبال شان فراهم کرده اند.

هفدهم خرداد ماه جاری، استارت تمرینات صبایی که قرار بود در ورزشگاه هلال احمر اولین شروع خود را داشته باشد، به دلیل آماده نبودن این زمین در ورزشگاه یادگار امام قم زده شد.

صبایی ها چند جلسه تمرینات خود را در قم برگزار کردند، اما خیلی سریع و ده روز پس از شروع تمرینات، به سرعین اردبیل رفتند و اولین اردوی پیش فصل خود را انجام دادند. پس از انجام این اردو، دوباره به قم آمدند و این بار تنها با سه جلسه تمرین، راهی تهران و انجام بازی دوستانه با تیم ملی امید شدند. بعد بازی دیگر صبا به قم نیامد و در ورزشگاه هما تمرینات خود را ادامه داد.

اما حالا اخباری از باشگاه صبا رسیده است که طبق وعده داده شده، زمین هلال احمر قم آماده پذیرایی از تیم فوتبال باشگاه می باشد. این یعنی طلسم شش ساله عدم برگزاری تمرینات در قم شکسته شد و مردم قم می توانند تیم شهرشان را کنار خود ببینند؛ عباس جهان بینی مدیرعامل صبا نیز، مصاحبه ای داشته و عنوان کرده: \" علاوه بر برگزاری تمرینات در ورزشگاه هلال احمر، هفته ای دو، سه جلسه نیز در استادیوم یادگار امام قم(محل برگزاری بازی های صبا در لیگ برتر) تمرین می کنیم.\"

اگر صبا هفته ای دو، سه مرتبه در این ورزشگاه تمرین کند، در زمین هلال احمر هم این تعداد تمرین انجام خواهد داد؛ پس نباید عنوان زمین اختصاصی را به یکی از این دو ورزشگاه دهیم و از طرفی، این را نیز در نظر بگیریم ورزشگاه یادگار امام(ره) قم، توانایی این تعداد تمرین و بازی را ندارد، زیرا کیفیت چمن این ورزشگاه از سال های قبل بدتر خواهد شد.

باید دید تا چه زمانی این کار در قم جواب خواهد داد و آیا تمرینات به همین شکل که مسئولان باشگاه صبا اظهار کرده اند، با برنامه انجام می گیرد یا این کار مقطعی است و تیم مجددا به تهران خواهد رفت؟

     
آی اسپورت
2014-07-26 09:44:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر