فهرست
گزارش ویژه: افریقای جنوبی در دوراهی سرنوشت : کشی یا کی روش ؟
گزارش ویژه: افریقای جنوبی در دوراهی سرنوشت : کشی یا کی روش ؟

گزارش ویژه: افریقای جنوبی در دوراهی سرنوشت : کشی یا کی روش ؟

آی اسپورت - کارلوس کی روش و استفن کشی دوباره به هم رسیدند. این دو مربی که در اولین بازی تیمهایشان در جام جهانی 2014 مقابل یکدیگر قرار گرفتند حالا گزینه های اصلی هدایت تیم ملی افریقای جنوبی محسوب می شوند.

در شرایطی که قرار است امروز نام سرمربی جدید تیم ملی افریقای جنوبی اعلام شود، سایت iol این کشور از کشی و کی روش به عنوان دو گزینه اصلی فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی نام برده است.

به نوشته این سایت، هر دو مربی بعد از جام جهانی اعلام کردند که از تیمهایشان جدا شده اند. به جز این دو مربی نفراتی مثل فرانک ریکارد و شیکس ماشابا هم مدنظر فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی قرار دارند.

سایت iol در ادامه گزارشش البته گاف بسیار بدی داده و مدعی شده که بنا به گفته فدراسیون فوتبال ایران، کی روش قراردادش با این کشور عربی! را تمدید خواهد کرد.

در ادامه به صحبتهای رئیس فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی اشاره شده و اینکه کی روش به خاطر دستمزد بالایش احتمالا از لیست گزینه ها حذف خواهد شد.

از طرف دیگر با اینکه استفن کشی مذاکراتی برای تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال نیجریه داشته اما او فعلا مذاکراتش را متوقف کرده تا تکلیف تیم ملی افریقا مشخص شود.

     
آی اسپورت
2014-07-26 10:29:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر