فهرست
وین رونی: دوست دارم کاپیتان منچستریونایتد باشم/ با آمدن فن خال، اتفاقات فصل قبل تکرار نمی شود
وین رونی: دوست دارم کاپیتان منچستریونایتد باشم/ با آمدن فن خال، اتفاقات فصل قبل تکرار نمی شود

وین رونی: دوست دارم کاپیتان منچستریونایتد باشم/ با آمدن فن خال، اتفاقات فصل قبل تکرار نمی شود

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد، معتقد است که با آمدن لوئی فن خال به الدترافورد، شرایط تیمش بهتر شده و دیگر اتفاقات فصل قبل تکرار نخواهد شد. او همچنین برای بستن بازوبند کاپیتانی تیمش ابراز علاقه کرد.

با جدایی نمانیا ویدیچ، ریو فردیناند و پاتریس اورا از منچستر یونایتد این سوال به ذهن می‌رسد که بازوبند کاپیتانی شیاطین سرخ را برای فصل جدید را چه کسی بر بازو خواهد بست.

وین رونی و رابین فن پرسی شانس زیادی برای بستن بازوبند کاپیتانی دارند. البته شانس فان پرسی با توجه به رابطه بسیار خوبی که با فن خال دارد بیشتر به نظر می رسد اما نکته جالب اینکه به نظر می‌رسد که فان خال نمی‌خواهد هیچکدام از این دو ستاره را انتخاب کند چرا که در دیدار نخست این تیم با گلکسی که با پیروزی هفت بر صفر شیاطین سرخ به پایان رسید این درن فلچر بود که بازوبند کاپیتانی را بربازو بست.

رونی در این مورد گفت:\" بدون شک دوست دارم بازوبند کاپیتانی تیم بزرگی همچون منچستریونایتد به من برسد. اما این سرمربی تیم است که باید در نهایت تصمیم بگیرد. فن خال دوست دارد که بهترین گزینه را برای رهبری تیمش انتخاب کند. او عاشق کار کردن با بازیکنان منچستر است و من این را به خوبی می توانم درک کنم. اطمینان دارم که او همه چیز را در نظر خواهد گرفت و به زودی تصمیم خود را می‌گیرد.\"

منچستریونایتد فصل قبل با هدایت دیوید مویس نتایج کابوس‌واری گرفت و نتوانست جواز صعود به لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد که این برای چنین تیم سرشناسی ناکامی بزرگ به شمار می‌آید. رونی درباره این سوال که آیا سناریو فصل قبل با فان خال هم تکرار خواهد شد این گونه پاسخ داد:\" نه، اصلا تکرار نخواهد شد. الان با آمدن فان خال شرایط تیم بسیار بهتر شده است و می‌توانیم در هر جامی مدعی باشیم. فصل بسیار بدی را پشت سرگذاشتیم و این را به خوبی می‌دانیم اما اطمینان داریم که می‌توانیم دوباره همان تیم قوی سابق شویم؛ همان منچستری که همه انتظار دارند. باید قبل از هر چیزی به این باور برسیم که توان قهرمانی را داریم. در این صورت است که می‌توانیم به راه درست بازگردیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-26 11:04:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر