فهرست
گزارش : تخلف حمودی و بختیار چه بود؟
گزارش : تخلف حمودی و بختیار چه بود؟

گزارش : تخلف حمودی و بختیار چه بود؟

 آی‌اسپورت- با تایید رحیم باران‌چشمه مدیرکل تربیت‌بدنی نیروهای مسلح، علی حمودی و بختیار رحمانی دو بازیکن مطرحی هستند که باید برای ادامه فوتبال به تیم‌های نظامی منتقل بشوند.
بنابر آنچه که باران‌چشمه گفته، رحمانی با استناد به جانبازی پدر و حضور طولانی‌مدت او در جبهه کار معافیت پایان خدمت دریافت کرده و علی حمودی نیز به دلیل یک نوع بیماری کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده بود.
در گزارش‌های قبلی درباره حمودی گفته شده بود که او معافیت قطع نخاعی گرفته است. حال آنکه وی در لیگ برتر مشغول بازی است و قطعا هیچ‌گونه معلولیتی ندارد.
نکته مهم در این پرونده این است که پای باشگاه فولاد در دریافت معافیت این دو بازیکن گیر است و سوال اینجاست که آیا بررسی مدارک این دو بازیکن و اثبات تخلف این دو در سندسازی برای دریافت کارت پایان‌خدمت مجازاتی را برای باشگاه فولاد و مدیرعامل این باشگاه در پی خواهد داشت؟
  ۴  
آی اسپورت
2014-07-26 12:50:42
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۷
آقا 18 بازیکن دیگه هم هستند. اون روز اول صحبت از آرش افشین، ساسان انصاری و البته البته فرید دهکردی پسر مدیرعامل فولاد هم بود. لطفا پیگیری کنید اون 18 بازیکن کیا هستن! این موضوع خیلی جالبتره.
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
اکثر بازیکن های فولاد همین مشکل رو دارن شما نگاه کنید هیچ کدوم از بازیکنهای فولاد از اول فوتبالشون تا الان از این باشگاه خارج نشدند و به بهانه های مختلف معافیت گرفتن
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۰
اگه این دوستان تخلفی کردند باید بیفتند زندان، نه اینکه به راحتی به تیم های نظامی منتقل بشوند تا دوباره میلیاردی پول بگیرند!
سجاد
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
علی حمودی زمانی که استقلال اهواز بود کارت معافی گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر