فهرست
شما باور می‌کنید؟ /قلعه‌نویی یک میلیارد ارزانتر از علی دایی
شما باور می‌کنید؟ /قلعه‌نویی یک میلیارد ارزانتر از علی دایی

شما باور می‌کنید؟ /قلعه‌نویی یک میلیارد ارزانتر از علی دایی

 آی‌اسپورت – باشگاه استقلال در فصل جاری علاقه خاصی به اعداد رند دارد. آنها صبح امروز فهرست دستمزد مربیان خود را هم اعلام کردند که طی آن امیر قلعه‌نویی یک میلیارد تومان با استقلال قرار داد بست رقمی که تقریبا 150 درصد کمتر از هزینه‌ای است که علی دایی روی دست باشگاه پرسپولیس می‌گذارد چراکه مالیات قرارداد علی دایی هم برعهده پرسپولیس است.
اینکه قلعه‌نویی که همواره گرانترین مربی لیگ برتر فوتبال ایران بوده است، رقمی است کمتر از نصف گرانقیمت‌ترین مربی لیگ بگیرد غیرقابل باور است و البته موضوع اینجاست که سقف قراردادهای آبی‌ها عدد رند یک میلیارد بوده است. امسال هاشم بیگ‌زاده، امید ابراهیمی، جاسم کرار و آندرانیک تیموریان، امیرحسین صادقی و خسرو حیدری را هم همین مبلغ را از باشگاه استقلال دریافت کرده‌اند.
جالب اینکه هزینه سایر اعضای کادرفنی باشگاه استقلال هم 740 میلیون تومان است که باز هم مجموعه این ارقام به دستمزد علی دایی در پرسپولیس نمی‌رسد.
در فهرست استقلال اثری از قرارداد ستار همدانی هم نیست. او یکی از دستیاران امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود...
  ۱۱  
آی اسپورت
2014-07-26 12:53:14
نظر دهید

۱۱ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۸
اونایی که باور کردن تیموریان 1 میلیارد می گیره باور می کنن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مانی
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۰
من که باور نمی کنم البته با این توضیح که علی دایی هر چقدر بگیره حقشه چون از اون ور خیلی به نیازمندان کمک می کنه
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
دم خروس یا قسم حضرت عباس؟ کدوم را میگین؟؟؟؟؟
علیرضا
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۶
یک میلیارد هم کم نیست ولی علی دایی اونقدر زیاد پرسپولیس رو تیغ زده که همه فکر می کنن یک میلیارد کمه.قلعه نوعی زمانی هم که تراکتور بود با وجود اینکه قراردادش از سقف بیشتر بود ولی دروغ نگفت و کلی برای خودش دردسر درست کرد و آدمی نیست که زیر بار رقم دروغ بره.
Faraz Khosravimanesh
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۰
من یک پرسپولیسی ام ولی به سه دلیل قبول می کنم که قرارداد قلعه نوعی از علی دایی بسیار کمتر است :1-قلعه نوعی شخصیت بسیار متعادل تر و منطقی تری نسبت به علی دایی دارد ، هم کم حاشیه تر است و هم نسبت به افرادی که در گذشته با او دشمنی داشته اند ، حاضر است برای موفقیت بیشتر گذشت کند .2-علی دایی خود را محور همه چیز می داند و توفیقات مالی و بعد شخصی خود را اولویت می داند در حالی که قلعه نوعی موفقیت خود و توفیقات مالی خود را در گرو موفقیت تیمش می داند3-علی دایی می خواهد در همه زمینه ها شاگردانش فاصله بسیار زیادی با خودش داشته باشند چه مالی و چه فوتبالی ، به عبارت دیگر به دلیل بخیل بودنش ، هرگز نمی تواند با بازیکنان بزرگی چون کریمی ، مهدوی کیا ، باقری کار کند وحتی بازیکنان نسبتا بزرگ امروزی مثل خلعتبری و سید جلال حسینی را هم فراری می دهد ، در حالی که قلعه نوعی تمام هدفش ، موفقیت خودش به همراه تیمش هست به همین دلیل انعطاف پذیر تر و عقلانی تر عمل می کند و به همین دلیل بسیار موفق تر از علی دایی هست . نتیجه آنکه علی دایی هرگز در سطح تیمی مانند پرسپولیس کبیر نیست و با این تیم به هیچ جا نمی رسد ، بلکه پرسپولیس را هم مانند خودش حقیر و کوچک می کند و پر افتخار ترین تیم ایران را به عناوین نازلی مانند چهارمی و یا گرفتن سهمیه آسیا قانع و راضی می کند .
جمال
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۳
فقط باید خندید
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۴
والا با اون افتضاح پارسال یه میلیاردم خیلی زیادشه باید امسال به جبران پارسال فی سبیل الله مربیگری میکرد1 یه نگاه هم به قرارداد نیلسون که پارسال 600 هزار دلار بوده امسال 600 میلیون یا صادقیان که پارسال تا 2 میلیارد نبست نیومد و امسال 950 میلیون بندازی بد نیست!
بارانداز
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
بله!
رضا
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
دایی در عرصه مربیگری با توجه به سابقش فقط پانصد میلیون میارزه.او قابل مقایسه با قلعه نوعی که چند جام لیگ برتر و حذفی آورده نیست.اگر رویانیان نبود دایی الان مربی تیم دوغ سازان علی آباد هم نبود
تاجی سرور لونگی
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
امیرخان با افتخارترین مربی ایران در لیگ برتر کجا و علی دایی کجا!امیرخان باید حداقل سه برابر دایی دستمزد بگیره
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۰
Faraz khosravimanesh تو انقدر مرد نیستى که بگى کیسه کشى خودتو یه پرسپولیسى جا میزنى.... البته این دیگه جا افتاده که اشخاصى مثل تو به این خفت و حقارت تن میدن که به دروغ تیمشونو عوض کنن تا مثلا تیم حریف رو تضعیف کنند... ولى امثال تو بین پرسپولیسیا یه اسم ٨ حرفى جالب دارید که اینجا جاش نیست بگم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر