فهرست
اگر تراکتور و ملوان بختیار و حمودی را نخواهند؛ لیگ یک در انتظار بازیکن میلیاردی و جام جهانی رفته!
اگر تراکتور و ملوان بختیار و حمودی را نخواهند؛ لیگ یک در انتظار بازیکن میلیاردی و جام جهانی رفته!

اگر تراکتور و ملوان بختیار و حمودی را نخواهند؛ لیگ یک در انتظار بازیکن میلیاردی و جام جهانی رفته!

آی اسپورت – کارت معافیت  از سربازی دو بازیکن مطرح فوتبال ایران باطل شد  و حالا این دو نفر باید دو فصل را در تیمی نظامی سپری کنند.
در بین تیم های لیگ برتری تنها دو تیم تراکتورسازی تبریز و ملوان حق جذب بازیکن سرباز دارند  اما شاید این دو تیم که برای شروع فصل جدید آماده می وشند بختیار حمانی و علی حمودی را نخواهند!
ملوان دو مدافع راست به نام های مرتضی فلاحتی و حسن جعفری  در اختیار دارد و طبیعی است که نیازی به علی حمودی نداشته باشد.از طرفی ایراندوست از محسن یوسفی در پست 10 تیمش استفاده می کند  و نیاز چندانی به بختیار رحمنی نخواهد داشت.ملوانی ها تنها یک جای خالی بزرگسال در لیست شان دارند و و شاید اگر قرار بر به خدمت گرفتن یکی ازاین دو بازیکن شاخص باشد  بختیار رحمانی را انتخاب خواهند کرد.
اما تراکتورسازی هم درست مثل ملوان تنها یک جای خالی دارد.آنها در دفاع راست یک مدافع 900 میلیونی به نام محمد ایرانپوریان دارند که اگر قرار بر جذب علی حمودی باشد او باید با ایرانپوریان رقابت کند.اما در پست بختیار رحمانی تراکتور بازیکنان زیادی دارد و شاید رسول خطیبی اصلا دوست ناشته باشد  ترکیب بازیکنانش در این منطقه را با جذب بختیار بهم بریزد.او فرشاد احمدزاده و شاهین ثاقبی را در این پست دارد و حتی ادینیو هم در اصل بازیکن این پست به حساب می آید که البته ظاهرا قرار است در نوک خط حمله تراکتور به میدان برود.
جالب اینکه هیچ کدام از این دو تیم در حال حاضر نیازی به مدافع راست و هافبک میانی بازیساز ندارند و تنها جای خالی شان را برای  بازیکنان دیگری خالی گذاشته اند.ملوانی ها مدافع میانی می خواهند و تراکتوری ها دنبال یک مهاجم نوک می گردند اما  انگار چاره ای جز جذب بختیار  و حمودی برایشان باقی نمی ماند.
نکته جالب ماجرا اینجاست که این دو بازیکن که یکی شان جام جهانی رفته و دیگری فصل قبل  حدود 1.2 میلیارد تومان با سپاهان قرارداد بسته حالا  قدرت انتخاب ندارند و باید یکی از این دو تیم را - تازه اگر آن تیم ها خواهان شان باشند- انتخاب کنند وگرنه باید به بازی در فجرسپاسی شیراز  و نیروی زمینی تهران در لیگ یک یا مقاومت دسته دومی فکر کنند!
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-26 13:46:24
نظر دهید

۱ نظر
نوید
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
مقاومت دسته سومه نه دو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر