فهرست
تراکتور تکنیکی ترین و سریعترین خط حمله لیگ
تراکتور تکنیکی ترین و سریعترین خط حمله لیگ

تراکتور تکنیکی ترین و سریعترین خط حمله لیگ

آی اسپورت – تراکتورسازی رسول شده مثل گسترش رسول.تیمی جوان،دونده تکنیکی و سریع  البته در سطحی به مراتب بالاتر و با هوادارانی بسیار بیشتر.نکته مهم تراکتور رسول اما بازیکنان او در فاز حمله هستند تا جایی که بادیدن بازی های آنها در جام شهدا می توانی به این نکته برسی که تراکتور می تواند سریعترین یا به عبارتی مرگبارترین خط آتش لیگ را داشته باشد.
حالا تیم تراکتورسازی تیمی شبیه شیلی 2014 است.تیمی متحد ،جنگنده،سختکوش و البته سریع و تکنیکی که بازیکنی با قامت 180 سانتیمیتر به بالا خیلی سخت در آن پیدا می شود.
خط حمله تراکتورسازی در جام شهدا عملکرد جالبی داشت وبازی سریع و فانتزی آنها بسیاری از هواداران ناامید این تیم را امیدوار کرد که در فصل پیش رو حتی اتفاقاتی بهتر از فصل گذشته برایشان رقم خواهد خورد و حتی اگر رتبه ای بهتر از فصل قبل به دست نیاید تیم شان زیباتر و دلنشین تر بازی می کند.
در این منطقه از زمین تراکتوری ها چند مهره سریع و تکنیکی به نام های  فرشاد احمدزاده، محمد ابراهیمی، شاهین ثاقبی و فرید بهزادی کریمی را دارند که به این جمع لوسیانو ادینیو هم اضافه شد تا مرگبارترین خط حمله لیگ با این بازیکنان تشکیل شود.حالا فکرش را بکنید یک جای خالی لیست تراکتوری ها با بختیار رحمانی پر شود.آن وقت دیگر با قاطعیت می شود گفت  تراکتوردر فاز حمله سریعترین و تکنیکی ترین تیم لیگ برتر است و هنوز فصل شروع نشده می تواند هر حریفی  را بترساند.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-26 14:38:01
نظر دهید

۳ نظر
تراختوری1360
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
البته این روهم به هوادارامژده میدم اسم انصاری فردمثل پولادی که تولیست پرسپولیسه تولیست تراختورهست ممکنه تاامشب انصاری فردهم تمدیدکنه
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
ساسان نریمان جهان رو یادت رفت متخصص!!!
amir
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
Bad sepahan in vasat chie!?k o s minvisi amooye javgiir
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر