فهرست
وضعیت مبهم حمودی در آستانه شروع لیگ برتر
وضعیت مبهم حمودی در آستانه شروع لیگ برتر

وضعیت مبهم حمودی در آستانه شروع لیگ برتر

آی اسپورت – کارت معافیت  از سربازی دو بازیکن مطرح فوتبال ایران باطل شد  و حالا این دو نفر باید دو فصل را در تیمی نظامی سپری کنند.
در بین تیم های لیگ برتری تنها دو تیم تراکتورسازی تبریز و ملوان حق جذب بازیکن سرباز دارند  اما از بین  حمودی و بختیار شرایط برای مدافع راست خوزستانی سپاهان سختتر  و مبهم تر است.
ملوان دو مدافع راست به نام های مرتضی فلاحتی و حسن جعفری  در اختیار دارد و طبیعی است که نیازی به علی حمودی نداشته باشد.ملوانی ها تنها یک جای خالی بزرگسال در لیست شان دارند و این جای خالی را هم برای یک مدافع میانی خالی گذاشته اند.
تراکتورسازی هم درست مثل ملوان تنها یک جای خالی دارد.آنها در دفاع راست یک مدافع 900 میلیونی به نام محمد ایرانپوریان دارند که اگر قرار بر جذب علی حمودی باشد او باید با ایرانپوریان رقابت کند.اما تراکتوری ها از قبل بختیار رحمانی را می خواستند و شاید حالا مسیر رسیدن کاپیتان فولاد به تیم پرتماشاگر تبریزی  هموار شود.البته تراکتور هم  آن یک جای خالی خود را برای  جذب یک مهاجم نوک خالی گذاشته بود اما اگر خطیبی بخواهد ادینیو رادر پست مهاجم نوک به میدان بفرستد جذب بختیار می تواند نقشه های تهاجمی سرمربی تراکتورسازی را  تکمیل کند.
نکته جالب ماجرا اینجاست که این دو بازیکن که یکی شان جام جهانی رفته و دیگری فصل قبل  حدود 1.2 میلیارد تومان با سپاهان قرارداد بسته حالا  قدرت انتخاب ندارند و باید یکی از دو تیم ملوان یا تراکتورسازی را - تازه اگر آن تیم ها خواهان شان باشند- انتخاب کنند وگرنه باید به بازی در فجرسپاسی شیراز  و نیروی زمینی تهران در لیگ یک یا مقاومت دسته دومی فکر کنند!
     
آی اسپورت
2014-07-26 13:56:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر